Natūralios Alkmene priemonės visam kūnui! Apžvalgininkė Evita dalinasi savo pamiltomis priemonėmis

 

Kaip esu minėjusi, taip gamta jau sutvėrė, kad turiu taikstytis su savo jautrios bei sausos odos užgaidomis. Būna, jog kartais po dušo netikėtai randu staigmenų – net nuo paprasčiausio šampūno paberia visą kūną. Tad esu priversta ieškoti švelnesnių priemonių, prieš kurias mano oda nešnypš kaip pasišiaušusi katė. Šįkart turėjau galimybę išbandyti natūralias, kruopščiai sukurtas Alkmene priemones, kuriose nėra parabenų bei silikonų, ir pastebėti, kaip mano išranki oda reaguos į jas. Beje, dauguma šio prekinio ženklo priemonių yra tinkamos veganams, o kai kurių jų pakuotės sukurtos iš net iki 100% perdirbtų medžiagų.

 Šampūnas Organic Lavender Volume. Pirmas įspūdis – itin malonus ir lengvas levandų kvapas (sudėtyje yra levandų ekstrakto). Šampūnas lengvai putoja, švelnus plaukams bei galvos odai. Plaukai atsigavo, tapo švelnesni, įgavo apimties. Galvos oda liko nesudirginta, kaip ir viso kūno oda.

 Plaukų tonikas Organic Stinging Nettle. Man šis produktas buvo visiška naujiena. Prieš tai nebuvau apie plaukų toniką net girdėjusi. Pradėjus naudoti, iškart jaučiamas dilgėlių ekstrakto kvapas. Galbūt šis kvapas patiks ne kiekvienam, tačiau man jis visiškai netrukdė, esu pratusi prie natūralių žolelių kvapų. Produktą itin lengva naudoti: dažniausiai lašinu reikiamą kiekį į delną ir įmasažuoju į galvos odą, kitais kitais, kuomet labiau skubu, lašinu toniką tiesiai ant galvos odos, po to švelniais judesiais įmasažuodama produktą į odą. Visuomet toniką naudoju ant drėgnų, šiek tiek rankšluosčiu nusausintų plaukų. Rezultatas išties nustebino – galvos oda gerokai aprimo, sumažėjo sausumas, plaukai sušvelnėjo bei sustiprėjo. Šio plaukų toniko sudėtyje yra dilgėlių ekstrakto ir provitamino B5.

 Veido vanduo Tea Tree Oil. Po reguliaraus naudojimo, oda pastebimai aprimo, liko atgaivinta per gana trumpą laiką dėka sudėtyje esančio arbatmedžių eterinio aliejaus, kuris pasižymi dezinfekcinėmis savybėmis. Labai patiko šio produkto buteliukas, kuris užtikrino greitą ir patogų naudojimą.

 Veido kremas Tea Tree Oil. Šį kremą naudoju iškart tonikui susigėrus į odą. Kadangi mano oda yra itin sausa, visuomet naudoju nedidelį kiekį kremo – kitu atveju, perteklius lieka neįsigėręs ir palieka nemalonų riebų sluoksnį ant veido. Šis kremas nėra riebus, tačiau dėl visa ko nepersistengiau su kiekiu. Ir likau patenkinta rezultatu – oda tapo gaivesnė, pamaitinta, taip pat švaresnė bei ramesnė. Šiame kreme lygiai taip pat kaip ir veido tonike yra arbatmedžių eterinio aliejaus, pasižyminčio dezinfekcinėmis savybėmis, taip pat vitamino B5, užtikrinančio reikiamo drėgmės kiekio palaikymą odoje. Verta paminėti, jog kremo buteliukas yra labai patogus, ši forma užtikrina viduje esančio kremo sterilumą, taip leisdama išvengti spuogelių ir kitų nemalonių odos problemų.

 Kūno losjonas Organic Aloe Vera Caring. Kremas pasižymi labai švelniu ir maloniu alavijų kvapu. Itin greit susigeria į odą, nepalieka riebaus jausmo, tačiau giliai maitina, drėkina bei minkština viso kūno odą. Dermatologų patvirtinta priemonė, tad ypač tinka sausai bei jautriai odai. Labai patogi pakuotė.

 Dantų pasta Cavity Protection. Pirmiausias pastebėjimas buvo tai, jog ši dantų pasta yra itin švelni, malonaus ir lengvo mėtų skonio. Puikiai pašalina nešvarumus, neutralizuoja cukraus rūgštis, ilgą laiką jaučiamas švelnus gaivumo bei švaros jausmas. Apsaugo dantenas bei dantis nuo per didelio jautrumo.

 

 

Jei atvirai, visos šios priemonės mane labai maloniai nustebino. Jos ne tik nesudirgino mano jautruolės odos, bet ir pagerino jos būklę. Tikrai rekomenduoju šias priemones turintiems jautresnę, probleminę bei sausesnę odą. O kitiems patariu peržiūrėti platų Alkmene priemonių asortimentą. Manau, tikrai rasite sau tinkamų priemonių ir galėsite pasirūpinti savo kūnu nuo galvos iki kojų.

 


Linkėjimai iš palėpės,
Evita

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-08-25