Monika: plaukų priežiūros priemonių ALAMA PROFESSIONAL apžvalga

Aš esu iš tų, kuri labai dažnai keičia šampūnus. Nežinau tai yra gerai, ar ne, bet aš labai mėgstu išbandyti naujas plaukų priežiūros priemones. Kadangi plaukus dažau, man yra labai svarbu, kad šampūnai nenuplautų spalvos, o kaip tik ją išsaugotų, tad dažniausiai renkuosi būtent tokiems plaukams skirtas priemones. ALAMA PROFESSIONAL prekinį ženklą man teko bandyti, tačiau labai seniai. Šįkart išbandžiau šampūną ir kondicionierių dažytiems plaukams.

 

 

Šampūnas labai švelnus plaukams. Konsistencija – skysta. Šampūmas lengvai ir greitai išsiplauna, pakankamai putoja. Išsiplovus plaukus šiuo šampūnu plaukai greitai nesusiriebaluoja, kas man yra svarbu, nes nemėgstu dažnai plauti galvos. Sudėtyje yra keratino, kolageno, elastino. Keratinas pamaitina plaukus, kolagenas išlaiko drėgmę, elastinas suteikia galvos odai elastingumo ir stangrumo.

 

 

Kondicionierius taip pat yra ganėtinai skystos konsistencijos, todėl greitai ir nesunkiai išsiplauna, neriebaluoja plaukų, žinoma, jo nededu ant plaukų šaknų. Sudėtyje taip pat yra keratino, kolageno, elastino. Palaikyti ant plaukų jį reikia labai trumpai, tik 2-3 minutes, tad tinka net toms, kurios nemėgsta kondicionieriaus laikyti ilgai. Panaudojus šį kondicionierių plaukai būna glotnūs ir ne taip veliasi, daug lengviau šukuojasi.

 

 

Abiejų priemonių kvapas yra gaivus, man primena vaisių kvapą, kvapas ant plaukų pakankamai ilgai išlieka, kas man labai patinka. Taip pat priemonės nenuplauna plaukų spalvos, o kaip tik padeda jai išsilaikyti ir paryškina. Plaukai nuo šių priemonių nesipučia, o tampa glotnesni, švelnūs. Pakuotes gavau ganėtinai dideles - šampūnas 500 ml, kondicionierius – 300 ml. Manau jų užteks tikrai ilgam, nes naudojasi skalsiai. Puikus pasirinkimas kasdienei dažytų plaukų priežiūrai! Ačiū Eurokos už galimybę išbandyti Alama priemones nemokamai.

Linkėjimai,

@moniiwill

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-09-25