Monika: karštų GOSH naujienų apžvalga

GOSH – vienas garsiausių Danijos kosmetikos gamintojų vardų. Šis prekės ženklas jau garsus ir Lietuvoje, dėl to, kad kuria kokybišką kosmetiką prieinamomis kainomis. Šįkart man teko išbandyti gana daug GOSH naujienų.

Pradėsiu nuo atsparios vandeniui fiksuojančios birios pudros. Ši pudra bet kokį makiažo pagrindą paverčia vandeniui atspariu, kas labai praverčia kai lyja lietus (jau teko ją išbandyti lijant lietui, veido makiažas išsilaikė tikrai gerai) ar atostogų metu. Ji yra tik vienos spalvos, tad tiks visoms merginoms, nes ant veido ji tampa nematoma. Taip pat tinka ir mišrios odos savininkėms, nes suteikia matinį efektą, sugeria odos riebalų perteklių.

Mane sužavėjo matiniai skaistalai, kurie yra labai švelnios tekstūros ir lengvai pasidengia ant veido. Nors skaistalų beveik niekada nenaudoju, šie patiko, nes labai natūraliai atrodo ant odos, tačiau suteikia įvaizdžiui gyvumo.

Maskuoklį naudoju daugiausiai paakiams, tad Gosh Concealer High Coverage tam puikiai pasiteisino, nes jis užmaskuoja tamsius paakius, priemonės reikia labai nedaug, todėl taupiai naudojasi ir jos užteks tikrai ilgam. Šį, kaip ir kitus skystus maskuoklius, būtina fiksuoti, nes kitaip subėgs į raukšleles. Užfiksavus priemonė išsilaiko visą dieną.

Kalbant apie paakius, išbandžiau dar vieną priemonę, skirtą paakių šviesinimui – Under Eye Primer. Pagrindas ne tik padeda paslėpti tamsius ratilus, tačiau šiek tiek šaldo, atgaivina paakius, drėkina, šią priemonę labai mėgstu naudoti rytais, ją galima naudoti vietoj maskuoklio.

Labai sudomino trys viename priemonė antakiams, akių kontūro linijai ir akių vokams. Kadangi spalva ganėtinai tamsi, ji tiko visiems trims išvardintiems dalykams. Tik akių kontūrui labiau mėgstu tamsesnius, ryškesnius produktus. Ši priemonė yra kreminės tekstūros, tačiau su ja labai lengva dažytis.

Akių pravedimo priemonė – man būtina. Turiu labai daug skirtingų rūšių pravedimų, tačiau man labiausiai patinka standūs pravedimai, kurių plunksnelė nejuda, su tokiais yra lengviausia pasidažyti. Ši pluksnelė būtent tokia ir yra. Su šia priemone lengva nusibrėžti lygias, plonas ar storas linijas, pravedimas išsilaiko ilgai. Nuvalant, priemonė labai byra, tačiau greit nusivalo.

Akių makiažas neapsieina be blakstienų tušo. GOSH naujienos – Rebel Eyes Skinny B ir Boom Boombastic tušai. Pirmasis yra ilginamasis tušas, kuriame yra ricinų ir šaltalankių aliejaus. Šis tušas prailgina blakstienas, tačiau jos atrodo natūraliai, nesulimpa. Juo mėgstu dažyti apatines blakstienas, nes šereliai yra labai trumpi. Boombastic tušas turi ypatingai didelį šepetėlį ir suteikia tikrai daug apimties. Tik dažantis reikia neskubėti, nes galima lengvai išsitepti vokus, jo šereliai yra ganėtinai ilgi.

Birūs akių šešėliai yra ypatingai pigmentuoti ir žėrintys. Būtina vokams naudoti primerį, nes kitaip gali šiek tiek byrėti, tačiau su primeriu išsilaiko tikrai ilgai. Spalvų pasirinkimas yra didelis, galima rinktis ir ne tokias ryškias, būtent ši spalva puikiai tiks šventiniu laikotarpiu, ryškesniems makiažams sukurti.

Antakių pieštukas, kuris išlieka 24 valandas. Šis pieštukas labiau primena flomasterį, nes linijos yra labiau „šlapios“, tačiau neryškios. Pieštuko forma yra patogi, šukučių formos, tinka norint piešti plaukelius. Galima susikurti tiek natūralų, tiek ryškesnį įvaizdį, tiesiog uždedant daugiau produkto. Išdžiuvusi priemonė šiek tiek patamsėja.

Lūpų blizgis. Aš gavau labai šviesios rožinės spalvos, beveik permatomą, todėl tinka jį naudoti tiek ant lūpdažių, tiek vieną. Išsilaiko jis ganėtinai gerai, tik jo trūkumas – lipnumas, bet beveik visi blizgiai yra lipnūs.

Labai džiaugiuosi, kad teko išbandyti šias GOSH naujienas ir labiau susipažinti su šiuo prekės ženklu, tikrai atradau perliukų, kuriuos naudosiu dar ilgai!

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt

Monika / @monii.will


Paskelbta: 2020-01-16