MOMENTS4ME lakštinės veido kaukės. Pirmas įspūdis, nuomonė ir ar pirkčiau dar?

Dar visai neseniai mūsų prekybos centruose lakštinių kaukių negalėjome rasti, o dabar tai nerealus sprendimas, nes naudoti yra paprasta, kadangi kaukės nereikia nuplauti, o poveikis, bent man asmeniškai, yra daug intesyvesnis, negu tepamų kaukių. O ką kalbėti apie pojūčius, kai kaukė ant veido! Šį kartą iš EUROKOS gavau tris lakštines veido kaukes. Visų tą pačią savaitę netestavau, dariau tam tikras pertraukas, kad pažiūrėčiau ar poveikiai yra laikini, ar ne. Taigi, dalinuosi įspūdžiais!

Pradėsiu nuo pirmosios kaukės, kurią testavau ir kuri tuo pačiu paliko man geriausią įspūdį, tai MOMENTS4ME CHARCOAL

Tai yra valomoji kaukė, sudrėkinta aktyvuota medžio anglimi, kuri padeda pašalinti nešvarumus, sugeria odos riebalų perteklių ir suteikia odai matinį atspalvį. Priemonė gerina odos tekstūrą, padeda koreguoti odos blizgesį ir odos netobulumus. Pirmas įspūdis užsidėjus kaukę: jautėsi malonus šildymo efektas, todėl net nesinorėjo nusiimti. Oda atrodė daug gyvesnė, deja, odos neišvalo, bet suteikia odai matiškumo. Kaukės sudėtyje yra aktyvintos medžio anglies ir aromatinės dervos. Didelis kaukės pliusas, kad būtent ši buvo plona, todėl gerai prigludo prie odos.
Ar pirkčiau pakartotinai? Taip!

Sekanti kaukė: MOMENTS4ME MOISTURIZING

Šios kaukės sudėtyje esantis alavijas grąžina odai švytėjimą, suteikia gaivumo. Kaukė drėkina, atgaivina ir ramina odą. Nerealiai glotni, minkšta ir plona kaukė, veidas buvo prisotintas drėgmės bei paliko gaivumo pojūtį. Veidas atrodė žvalus ir pamaitintas. Ši kaukė, priešingai nei ankščiau minėta, yra skaidri. Pastėbėjimas: iš pradžių buvo labai labai slidi, todėl buvo šiek tiek sunkiau užsidėti ir po +- 20 min. tam tikrose vietose pradeda džiūti, nors nuėmimas neskausmingas, patariu nelaikyti ilgiau nei 15 min.

Ir paskutinė kaukė: MOMENTS4ME ANTI - AGE LIFTING

Tai yra standinamoji bioceliuliozės kaukė, kuri padeda sumažinti odos senėjimo požymius. Ji drėkina, standina ir glotnina odą. Kaukė gerina elastingumą, suteikia šilko švelnumo. Sudėtyje yra hialurono rūgšties. Ši yra kiek storoka, todėl sunkiau prilimpa prie odos, bet nepaisant to, puikiai atlieka savo funkciją, jaučiamas lengvas patempimas, taip pat yra švelnaus, malonaus vaistažolių kvapo.

Reziume, visos šios kaukės pritaikytos visų tipų odai, todėl be baimės jas galite pirkti kiekviena, juodą net rekomenduočiau vaikinams, turintiems problematišką odą, kadangi veido valymas po jos tampa daug lengvesnis. Kaukes rekomenduojama naudoti kartą į savaitę, todėl norint pasiekti didesnį rezultatą, patarčiau taip ir naudoti. Kaip jau parašyta ant kiekvienos pakuotės, kaukę reikia laikyti 15 min., po to likusį perteklinį skystį reikia švelniai įmasažuoti į odą.
!!! Kaukes naudoti tik ant švariai nuvalytos odos !!!
Visos šios kaukės EUROKOS parduotuvėse kainuoja po 6.49 € be nuolaidos.

Galite pasidalinti su manimi įspūdžiais, parašydamos man į Instagram paskyrą @mozuraitytee, arba tagindamos ant sienos mane ir @eurokos.kosmetika

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2019-11-11