Laura: saugus įdegis su CLINIANS saulės kosmetika

Sveikos, merginos! Nors vasara jau gerokai įpusėjo, apsauga nuo saulės – vis dar aktuali tema. Tad šiandien noriu parodyti, kokios priemonės visada turėtų būti šviesiaodžių paplūdimio krepšyje ir kurios priemonės pravers kiekvienam vasarotojui.

Kalbant apie saulės kosmetiką, anksčiau aš, kaip ir mano draugės, naudodavau tik aliejų, skirtą įdegiui skatinti. Be jokios apsaugos, be drėkinamųjų veikliųjų medžiagų... Tad visuomet nusvildavau saulėje ir dažniau galėdavau „pasigirti“ besilupančia oda nei aukso spalvos įdegiu. Viskas pasikeitė prieš keletą metų, kai supratau, jog privalau saugoti savo odą, jeigu nenoriu per anksti pasenti ir susidurti su hiperpigmentacija ar dar rimtesnėmis odos problemomis.

Šią vasarą renkuosi CLINIANS apsaugos nuo saulės priemones, atkeliavusias pas mus tiesiai iš Italijos. Manau, jog šio krašto žmonės tikrai žino, kaip reikia saugiai degintis, todėl pasitikiu prekės ženklo akcentuojama žinute, jog CLINIANS kosmetika padeda kovoti su žalingu saulės, UV spindulių poveikiu ir klimato sąlygomis.

 

CLINIANS

 

Taigi, pirmiausia – apsauga! Esu šviesiaodė, įdegu raudonai, todėl su savimi einant degintis pasiimu priemones veidui ir kūnui su SPF 30 – CLINIANS LATTE PROTETTIVO ANTI AGE SPF30 apsauginį kūno pienelį nuo saulės, skirtą labai šviesiai odai prižiūrėti ir tos pačios linijos apsauginį veido kremą nuo saulės CLINIANS ANTI AGE ANTIPOLLUTION SPF30. Abi priemonės padeda apsaugoti odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio, ankstyvojo senėjimo ir palaikyti įdegį. Iš esmės, jos yra labai panašios, tačiau viena kitą puikiai papildo.

 

 

Pienelis yra didesnės talpos (200 ml) ir skystesnės konsistencijos, tad jį patogu paskirstyti ant kūno odos. Be to, rašoma, kad jis atsparus vandeniui (to patikrinti dar nespėjau :)). Veido kremas (75 ml) – šiek tiek tirštesnės konsistencijos, bet nėra per daug riebus, todėl jį galima tepti gausiai, tikrai neliks nemalonaus riebumo pojūčio. Dar man labai patiko priemonių kvapas – saldokas, bet neįkyrus, neerzinantis.

Na, o kitos priemonės, kurias išsirinkau, arba kitaip tariant, skubioji pagalba – CLINIANS PRE & AFTER SUN drėkinamasis pienelis ir CLINIANS PRE & AFTER MOISTURIZING veido kremas. Jų kvapas toks pats malonus, kaip ir prieš tai aptartų. O didžiausias privalumas tas, jog priemones galima naudoti tiek prieš deginimąsi, tiek po jo! Gamintojas teigia, kad naudojant jas kelios dienos prieš saulės vonias – tai padės geriau įdegti, nes paruošite odą, taip pat įdegis ilgiau išliks. Tiesa, aš vis dėlto renkuosi CLINIANS PRE & AFTER SUN drėkinamąjį pienelį po saulės vonių, Nusipraususi duše, išsitepu kūną ir palaukiu, kol priemonė įsigers. Pienelis maloniai atgaivina ir ramina odą, suteikia švelnumo pojūtį.

 

 

Analogiškai, po dušo, veidą pasitepu CLINIANS PRE & AFTER MOISTURIZING veido kremu. Jis taip pat sudrėkina ir atgaivina veido odą, pasižymi raminamosiomis savybėmis, nes jo sudėtyje yra vitamino E, alavijų sulčių ir kitų augalų ekstraktų. Po deginimosi mano skruostai neretai būna įraudę, o pasitepus šiuo kremu, raudonis nuslūgsta. Ypač vertinu tai, jog priemonė pasižymi itin lengva tekstūra ir greitai įsigeria, tad nereikia ilgai laukti, kol galėsiu darytis makiažą. Jeigu atvirai, aš kartais šį kremą panaudoju ir tiesiog kaip drėkinamąją priemonę, net ir jeigu neplanuoju degintis ar nesu ką tik po saulės vonių.

Linkiu ir Jums puoselėti savo odą kaitriomis vasaros dienomis, tad kviečiu išbandyti CLINIANS saulės kosmetiką. O kilus klausimams, drąsiai galite juos užduoti mano Instagram paskyroje @laura.sakirovaite.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-08-06