Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Laura: paruoškime plaukus žiemai su MARC ANTHONY

Orai vėsta, šildytuvai veikia vis aktyviau, o plaukams tai laaabai nepatinka. Merginos, ar žinote, kad vėstantys orai ir šildymo sezonas neigiamai veikia plaukus? Jie sausėja, neretai ima lūžinėti ir slinkti, todėl šaltuoju metu laiku plaukų priežiūrai turėtume skirti dar daugiau dėmesio.

Savo plaukams puoselėti aš pasirinkau MARC ANTHONY GROW LONG STRENGTHENING plaukų priežiūros priemonių liniją, kurią sudaro: plaukų šampūnas, kondicionierius ir kondicionuojamasis plaukų purškiklis. Visų jų sudėtyje nėra sulfatų ir parabenų. Sudėtis papildyta kofeinu, ženšeniu ir vitaminu E – ingredientais, kurie gali sustiprinti plaukus ir paskatinti jų augimą. Tai – testuojam!

 

 

Priemonių pakuotės, rodos, sukurtos kaip tik man! Kas mane gerai žino, gali patvirtinti, jog rožinė spalva man tinka ir patinka, tad ir šios priemonės vonios kambaryje džiugina akį. Pakuotės tvirtos, patogios, standartinių formų. O kvaaapas! Pamačiusi kavos pupeles ant pakuočių, maniau, jog galbūt jos kvepės kava, bet tikrai ne. Kvapas primena kramtomąją gumą ar saldainius, bet nėra per daug įkyrus. Man labai patinka.

MARC ANTHONY GROW LONG STRENGTHENING plaukų šampūnas, anot gamintojo, pasižymi maitinamosiomis, atkuriamosiomis savybėmis, drėkina ir atgaivina plaukus, juos stiprina ir padeda išvengti sausų plaukų galiukų skilinėjimo. Priemonės konsistencija tiršta, bet neriebi, tad ją lengva paskirstyti ant plaukų. Be to, šampūnas gerai putoja, švelniai trenka plaukus. Po trinkimo puikiai juntamos drėkinamoji ir maitinamoji priemonės funkcijos, ypač, kai mano plaukai pastaruoju metu labai išsausėję.

 

 

Vis dėlto, neapsieinu be MARC ANTHONY GROW LONG STRENGTHENING plaukų kondicionieriaus, kuris užbaigia galvos plovimo ritualą, papildo šampūno atliekamas funkcijas ir uždaro plaukų žvynelius. Aš priemone tepu drėgnus plaukus tolygiai per visą jų ilgį (išskyrus šaknis), šiek tiek pamasažuoju ir nuskalauju. Rezultatas juntamas iškart! Kondicionierius atkuria ir atgaivina plaukus, suteikia jiems švelnumo ir žvilgesio. Itin svarbu paminėti, jog jis neapsunkina plaukų, nepalieka riebumo pojūčio ir nedirgina (bent jau mano) jautrios galvos odos. Kadangi mano plaukai gan ploni, o galvos oda jautri, pernelyg tirštos ar agresyvių kvėpiklių gausios priemonės – mano priešai.

 

 

Savo plaukų priežiūros ritualą užbaigiu svarbiu akcentu – MARC ANTHONY GROW LONG STRENGTHENING plaukų purškikliu, skirtu sausiems plaukams ir skilinėjantiems jų galiukams prižiūrėti. Jį labai gyrė viena mano kolegė – minėjo, jog vien nuo malonaus kvapo linksta kojos, o priemonės poveikis irgi puikus. Kondicionieriumi galima purkšti drėgnus arba sausus plaukus per visą ilgį. Gamintojas rekomenduoja norint paskatinti sveikų plaukų augimą, panaudojus purškiklį, švelniais judesiais pamasažuoti galvos odą. Prisipažinsiu, aš to nepabandžiau, nes ant savo plaukų šaknų stengiuosi nieko netepti ir nepurkšti, nes jie ir taip labai greitai riebaluojasi. Kondicionierių purškiu ant drėgnų plaukų ir, lengvai perbraukusi šukomis, džiovinu. Jie tampa labai švelnūs ir žvilgantys, paklusnesni bei lengvai šukuojami. O malonus kvapas dar keletą valandų išlieka ant plaukų.

 

 

Plaukų stiprinimą ir augimo skatinimą sunku vertinti, tad atsakymo neturiu :) MARC ANTHONY priemones naudoju dar tik kelias savaites, bet manau, jog kartu su vitaminais ir subalansuota mityba, viskas įmanoma. Artėja žiema, tad be plaukus stiprinančių ir glotninančių priemonių, mano kasdienybę papildo šiuo laikotarpiu būtini vitaminai ir mineralai. Manau, jog kompleksinė priežiūra tikrai padeda puoselėti plaukus ir apsaugoti juos nuo sausėjimo, lūžinėjimo ir slinkimo.

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-11-03