Kvepalai moterims – jaukiam vakarui paplūdimyje!

PARIS HILTON GOLD RUSH AROMATAS – JAUKIAM VAKARUI PAPLŪDIMYJE

 

Praeitose savo apžvalgose jau esu minėjusi, kad kai kurie pigesni kvapai niekuo neišsiskiria, yra per saldūs ir tiesiog erzina aplinkinių nosį. Užtat kaip smagu, kai atrandi tą nebrangų kvapą, kuris gerai nuteikia ir kurio dėka gauni komplimentus, lyg tai būtų prabangūs kvepalai! Jau įsitikinau, kad rasti malonų kvapą neištuštinant kišenių tikrai įmanoma.

 

Atostogoms prie jūros pasiėmiau išsibandyti PARIS HILTON GOLD RUSH parfumuotą vandenį. Blizgi dėžutė, auksinės spalvos moters silueto talpa sufleruoja, kad kvapas bus šiltas, jausmingas ir dvelkiatis moteriškumu. Iš tikrųjų taip ir yra – pirmos mintys, aplankančios pirmą kartą pasipuršus aromato, yra vanilė, saldi pudra ir gėlės. Vanilė čia yra bazinė nata, bet jos kiekis yra subalansuotas, todėl, nors su pigesniais vaniliniais kvapais lengva prašauti, šiame vanilė atsiskleidžia visu grožiu ir neužgožia aukštesnių saldžių gėlių ir citrusinių vaisių natų. Talpa labai originali ir traukianti akį, todėl stovėdama ant lentynos kaskart primena apie save. 

 

Su GOLD RUSH susidraugavau labai greitai, nes subalansuotas vanilės kvapas man patinka. Aromatą naudojau ir toliau naudosiu vakarais einant palydėti besileidžiančios saulės, o paskui keliaujant į restoraną išgerti vyno taurės. Apskritai aromatas tinka tiek dienai, tiek vakarui, bet dienos metu jau įpratau naudoti VINCE CAMUTO CIAO, kuriame dominuoja gaivus vaisių kvapas (ir kurį taip galite rasti EUROKOS parduotuvėse ir e. puslapyje). GOLD RUSH ko gero netiks toms, kurios nemėgsta pudrinių, saldžių gėlių ir vanilės aromatų.

 

Viršutinės aromato natos – bergamotės, citrinos, nektarinai.

Vidurinės aromato natos – orchidėjos, rožės, našlaitės.

Bazinės aromato natos – saldumynai, kašmyro mediena, vanilė.

 

Šiuo metu PARIS HILTON kvapams EUROKOS e. puslapyje taikomos didelės nuolaidos.

 

Galbūt ir jūs jau išbandėte šį kvapą? Pasidalinkite savo nebrangių kvapų atradimais komentaruose!

 

 

Kuo daugiau vanilinių vakarų,

Dovilė

@ibaltiq

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-07-16