Kūdikio kraitelis kartu su SO‘BIO

Sveikos esamos, būsimos ir svajojančios būti mamos! (O ypač pirmakartės)

Pakelkite rankas visos tos, kurios motinystės džiaugsmą patiria pirmą kartą? Laukimas, informacijos gausa, ir prioritetai, kurie keičiasi ne dienomis, bet valandomis. Taip jau nutiko, kad ir mano gyvenimas šiuo metu verčiasi 180 laipsnių kampu, ir visas makiažo tendencijas pamažu keičia mažylio kraitelis, kuriam, nori nenori, reikia pasiruošti.

Pradėjus domėtis prekių ir poreikių gausa, pasimečiau. Tampu pirmą kartą mama, ir iš tiesų labai lengva pasiklysti šiame mamystės labirinte. Reikia ir to ir to ir dar 100 kartų to, o dar kiek mamų, tiek nuomonių, daktarų rekomendacijų, tad išlikti blaivaus ir mąstančio proto, sutikite, yra pakankamai sunku.

Ką tikrai žinojau – reikia vėžimėlio, lovytės ir sauskelnių ☺ O visa kita – jau būtovės slėpiniai. Tad ilgai nelaukus pradėjau savo paieškas produktų, kuriuos būtinai turiu suruošti naujai gyvybei – tarp rekomendacijų puikavosi itin gerai žinomi prekiniai ženklai, tačiau jų kainos mane, švelniai tariant, lengvai šokiravo. Ir čia pradėjau ieškoti alternatyvos – sveikų, ekologiškų, be chemijos produktų, kurie pasitarnautų man kasdieninėje vaikelio priežiūroje.

 

Ir štai čia man pagelbėjo EUROKOS. Jų prekinis ženklas SO‘BIO – be jokių sudedamųjų dalių, kurios galėtų pakenkti ar suerzinti kūdikio odą. Šią produkciją tinka naudoti net naujagimiams, tad ši eilutė iš karto patraukė mano dėmesį. Ilgai nelaukusi išsirinkau tris produktus, kurie, mano manymu, mažylio startui pasitarnaus kuo puikiausiai. Mano kraitelyje atsirado šie produktai – SO'BIO ETIC BABY kūdikių aliejus odai prižiūrėti, kuris puikiai tarnaus keičiant sauskelnes, taip pat itin sudrėkinti ir taip jautriai kūdikio odelei. Ką tikrai žinojau, kad mažylio oda itin jautri, tad greitai reaguoja į alergenus, kvapus, parfumą. Kas nustebino, jog priemonė skalsi, greitai įsigeria, ir neturi jokio erzinančio kvapo (kas svarbu ir mamoms ☺). Patepta vieta lieka sudrėkinta, o alyvuogių bei alavijų ekstraktas ramina sudirgusią odą bei palieka ją itin švelnią. 

 

Kita priemonė –  SO'BIO ETIC BABY prausimosi želė. Ji tinka naujagimiams bei mažyliams, tad net nesudvejojau ją pasirinkusi. Kadangi maudynės yra svarbi priežiūros dalis, reikėjo produkto, kuris ramintų odelę, neturėtų aštrių kvapų ir būtų kiek įmanoma natūralus. Tokia ir yra ši želė – net 99 % natūrali. Ji tinka ir veidui, ir plaukučiams bei kūneliui, tad jau nekantrauju ją išbandyti!

 

Paskutinė, ir  bene įdomiausia priemonė man – SO'BIO ETIC BABY micelinis plaukų šampūnas. Miceliniai šampūnai rinkoje atsirado ne taip jau seniai, tad mane itin nustebino, jog net naujagimiams jau turime pritaikytą priemonę trinkti plaukučiams, kartu neerzinant itin jautrios naujagimio galvos odos. Ši priemonė savyje turi ramunėlių bei alavijo ekstraktą, kas užtikrina švelnų plaukų trinkimą kartu raminant mažylio galvos odą. 

Kol kas – tiek. Kodėl tik kol kas? Nes mamos mane supras – čia, dar tik pati pradžia. Tačiau smagu žinoti, kad gali priemones rinktis iš patikimo asortimento, itin draugiškomis kainomis. O kas smagiausia – visas priemones gali įsigyti internetu – tiesiog užmigdžius mažylį, pasirinkus artimiausią parduotuvę per jo pietų miegą, linksmai nukulniuoti ir atsiimti siuntą. Kaip mamai – tai itin patogus būdas apsipirkti, kai paroje jau nebeužtenka 24 valandų.

Ramaus laukimo, augimo, ir aštraus (kiek įmanoma) proto, mielos mamos! 

Greta

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt


Paskelbta: 2020-02-07