Kotryna: LONG4LASHES blakstienų serumas suteiks tai, ko nesuteikė gamta

Sveikos, merginos!

Visos norime tankių, ilgų ir ryškių blakstienų, kad net nereiktų tušo. Deja deja, bet tikrai ne visos turime šią dovaną ir vis ieškome priemonių blakstienoms sustiprinti, paskatinti jų augimą. O nuolatinis tušo naudojimas, ypač vandeniui atsparaus, jas alina – blakstienos tampa silpnos, trumpos, nebe tokios vešlios ir bandome tai taisyti su dar didesniu tušo kiekiu. O jei būtų stebuklinga priemonė, padedanti pasiekti tas taip norimas tobulas, ilgas, lyg dirbtines blakstienas? :)

Tad šiandien būtent ir noriu pakalbėti apie blakstienų augimą skatinančią priemonę LONG 4 LASHES! Šią priemonę testavau visą mėnesį, naudodama vakarais prieš einant miegoti. Gaila, nepadariau nuotraukų prieš ir po, tačiau susidariau tvirtą nuomonę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Priemonės veiksmingumas labai priklauso nuo sudėties. Tai liečia ne tik blakstienų augimą skatinančius serumus ar aliejus, bet ir veido, kūno, plaukų priežiūros priemones. Šiame LONG 4 LASHES serume gausu saldžiųjų migdolų ir ryžių augalinių aliejų, kurie intensyviai drėkina blakstienas, skatina atsinaujinimą, todėl netiesiogiai pastimuliuoja jų augimą, taip pat saugo jas nuo išblukimo ir pažeidimo. Kas yra įspūdinga – tai, kad priemonė praturtinta dviem peptidais, kurie yra gana aukštai sudėtyje, vadinasi, jų kiekis pakankamai didelis. Būtent šie peptidai efektyviausiai skatina naujų, stiprių blakstienų augimą, padeda pailginti ir patankinti jas. Hialurono rūgštis ir alantoinas intensyviai drėkina, suteikia blakstienoms blizgesio. Tad sudėtis tikrai efektyvi ir veiksminga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar mačiau poveikį? Su tokiomis priemonėmis reikia kantrybės. Efektas tikrai nesimato po kelių dienų, savaitės ar net po dviejų savaičių. Po kažkur 2–3 savaičių reguliaraus naudojimo tikrai pastebėjau, kad blakstienos tankesnės, ilgesnės. Turiu ir plotelių, kur visiškai blakstienų nėra ir kur būtent norėjau poveikio, tad tikrai džiaugiausi vaizdu. Net ir dažant tušu akys atrodė ryškesnės, išraiškingesnės. Tęsiu naudojimą toliau! Dar ką noriu pridurti, kad turiu labai jautrias akis ir šis serumas man visiškai nedirgino, patogus aplikatorius leidžia precižiškai prieiti prie blakstienų linijos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šią priemonę laisvai galite naudoti ir antakiams, kad jie būtų vešlesni, tankesni ir ryškesni :)

Serumas tikrai vertas dėmesio, patogus naudoti, puiki sudėtis, bet kaip ir minėjau teks apsišarvuoti kantrybe. Bet, kai labai nori nuostabių blakstienų, juk galima pakentėti, tiesa? :)

Kviečiu paskaityti ir daugiau mano apžvalgų Instagram’o platformoje kottybeauty.

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.


Paskelbta: 2020-01-13