Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Kokybiškos ir nekenkenčios aplinkai bei gyvūnams BEAUTY PRO priemonės! Evitos apžvalga apie pamėgtas kaukes

Esu iš tų padarėlių, kurie mėgsta kartas nuo karto save palepinti, ypač įvairiomis atpalaiduojančiomis procedūromis. Taip pat mėgstu išbandyti vis kažką naujo. Tad Beauty Pro pataikė tiesiai į šį aukso viduriuką, apjungdamos būtent šias dvi vietas, kadangi jų sukurtos lakštinės kaukės neapsiriboja vien ties veido priežiūra. Šįkart išbandžiau 5 šio prekės ženklo kaukes ir likau išties sužavėta.

 Detoxifying veido kaukė. Buvo įdomu išbandyti šią kaukę, kadangi dauguma prieš tai naudotų burbulinių kaukių naudojimo metu palikdavo ne itin malonų kutenimo ir lyg adatėlėmis durstymo jausmą, norėdavos kaukę kuo greičiau nusiimti. Ši kaukė nesukėlė nieko panašaus. Naudojant ją jausmas buvo itin švelnus, tačiau veiksmingumas nuo to tikrai nenukentėjo. Veido oda atsigavo, liko švaresnė, bei sudrėkinta.

Hyaluronic Acid veido kaukė. Dažna lakštinė kaukė pasižymi neilgai trunkančiu šaltu pojūčiu, kaukę tik užsidėjus. Ši kaukė, nors ir perskaičiau jos aprašymą, paliko mano smegenis pasimetusias kurį laiką, nes minėto šalto jausmo nebuvo. Ši kaukė yra savaime sušylanti ir jausmas pirmąkart naudojant yra tikrai keistas. Bet maloniai keistas. Po naudojimo veido oda jautėsi giliai sudrėkinta ir pamaitinta, atrodė gerokai skaistesnė bei gaivesnė.

Pink Clay veido kaukė. Viena maloniausių molio kaukių, kokias tik esu bandžiusi. Kvepia irgi lygiai taip pat maloniai. Šią kaukę sudaro dvi dalys, todėl ją itin patogu naudoti. Jaučiama, jog apgaubiamas visas veidas, o kaukė nesusiraukšlėja, tad nelieka apleista nė viena veido dalelė. Šios kaukės labiausiai nenorėjau nusiimti. Iškart po naudojimo veido oda tapo daug švelnesnė, ramesnė bei skaistesnė.

Hair Therapy plaukų kaukė. Ši ir pėdų kaukės mane labiausiai sudomino, kadangi nieko panašaus prieš tai nebuvau bandžiusi. Kaukė kvepia itin maloniai, naudoti buvo iš pradžių šiek tiek sudėtinga, bet galiausiai pagavau kampą ir kaukę išėjo paskirstyti daugiau mažiau tolygiai. Plaukai liko švelnūs, lygesni, sunkesni bei lengviau šukuojami. Galvos oda taip pat liko patenkinta: kaukė ją pamaitinto ir atgaivino.

Foot & Callus Peel pėdų kaukė. Kaip minėjau, buvo itin įdomu išbandyti šią kaukę, kadangi pėdų kaukės niekada nebuvau bandžiusi, o ir atsiliepimai apie būtent šią buvo labai teigiami. Su kauke pabuvau apie valandą su puse. Jau iškart nuplovus kaukę oda jautėsi itin švelni. Vengiau ilgo kontakto su vandeniu bei kitų priemonių kelias dienas po procedūros. Oda pradėjo luptis ketvirtą dieną ir visiškai nusilupo per dvi tris dienas, palikusi naują, švelnų ir mikštą odos sluoksnį.
 

Iš pirmo įspūdžio šios priemonės gali pasirodyti kiek brangokos, tačiau jų kokybė bei veiksmingumas tikrai tai atperka su kaupu. Ir tai, jog šio prekės ženklo lakštinėse kaukėse nėra plastiko, sudėtyje naudojamos medžiagos tvariai išgaunamos iš etiškų tiekėjų ir nėra išbandomos ant gyvūnų, parodo, jog šių kaukių kūrėjams rūpi jų daromas poveikis aplinkai. Jų pasirinkimas nežiūrėti į tai pro pirštus ir neiti lengviausiu ar daugiausiai pelno atnešančiu keliu, mano nuomone, prideda dar daugiau vertės Beauty Pro produktams. Nuoširdžiai džiaugiuosi atradusi šį prekės ženklą:)

 


Linkėjimai iš palėpės,
Evita

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-09-16