KISS magnetinės blakstienos – revoliucija moters gyvenime! Apžvalgininkė Eglė dalinasi savo atradimais

Tegul tavo diena būna tobula, kaip ir tavo blakstienos!

Magnetinės blakstienos – revoliucija moters gyvenime! Esu šiuolaikinė, nuolatos skubanti moteris tai į susitikimą, tai į renginį ar vakarėlį. Turiu išraiškingas akis ir mėgstu jas dar labiau išryškinti. Anksčiau naudodavau priklijuojamas dirbtines blakstienas, bet pastoviai susidurdavau su didžiule netvarka. Klijai visur lipdavo, blakstienos netolygiai prilipdavo, o kartais net ir atlipdavo. Laimei, įsigijau magnetines KISS blakstienas ir tai tapo mano išsigelbėjimu!

KISS – amerikiečių kompanija, kuri užima profesionalių grožio produktų (kaip blakstienų, nagų) pasaulinio lyderio pozicijas. Šios kompanijos idėja – „pasidaryk pats“, t.y – „susikurk saloną pati savo namuose!“. Tai sutaupo ne tik moterų pinigus, bet ir laiką!

Šį kartą įsigijau dvejas magnetines blakstienas. Pirmosios yra dvigubos blakstienos su aplikatoriumi. Šių blakstienų uždėjimas yra nepaprastai lengvas ir greitas. Ant aplikatoriaus reikia uždėti abejas blakstienas ant kiekvienos pusės ir tada dėti aplikatorių taip, kad natūralios blakstienos būtų centre tarp magnetinių dviejų balsktienų. Neišsigąskite, tai tikrai labai paprasta! Galite prieš dedant blakstienas šiek tiek uždėti blakstienų tušo. Efektas bus dar išraiškingesnis.

 

 

Antros KISS kompanijos blakstienos tai – blakstienos KISS MAGNETIC su magnetine akių kontūro plunksnele. Šių blakstienų naudojimas – labai paprastas – tiesiog nupieškite akių pravedimą ir magnetinės blakstienos prie jo pačios prilips. Aš siūlyčiau užtepti 2 – 3 sluoksnius skysčio, tada tvirčiau laikysis.  Nuostabiausia, jog šias blakstienas galima naudoti begale kartų, o nuimti jas galima akimirksniu. Magnetinis akių pravedimas yra atsparus vandeniui ir labai lengvai nuvalomas su makiažo valikliu. Skystame magnetiniame akių pravedime nėra kenksmingų ingridientų, tai dermatologų patikrinta technologija, o pačios blakstienos prisotintos biotinu.

 

 

Taigi, jei norite išraiškingo žvilgsnio akimirksniu, neturėti jokio vargo su klijų likučiais, išbandykite šias KISS magnetines blakstienas! Bėgi į pasimatymą? Užsimesk šias blakstienas ir “good to go”! Tobulos blakstienos per 2 minutes!

 

 

@sakalauskaiteegle

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-07-05