Karolina: SMILELAB dantų balinimo juostelės – paprasta ir efektyvu!

Sveikos merginos! Tikriausiai ne paslaptis, kad balti ir sveiki dantys yra kiekvienos svajonė. Šiais laikais gausu įvairiausių priemonių, skirtų dantų balinimui bei priežiūrai, tačiau kiekvienas renkasi sau patogiausius variantus. Asmeniškai aš, esu išbandžiusi beveik viską, ką galima rasti prekyboje, tačiau vis prisibijau profesionalaus dantų balinimo lazeriu. Vieniems padeda dantų pastos, įvairūs juodi milteliai, kapos ir t. t., tačiau man veiksmingiausias ir greičiausias būdas pabalinti savo dantis  yra balinimo juostelės. Tad šiandiena apie jas ir noriu su Jumis pakalbėti.

SMILELAB SIGNATURE dantų balinimo juostelės, kaip teigia gamintojas, yra saugus ir odontologų sukurtas produktas dantų balinimui bei visapusiškai dantų priežiūrai. Pasak gamintojo, juostelės ne tik pavers Jūsų dantis baltesniais tačiau padės kovoti  su bakterijomis bei dantų akmenimis.

Pakuotėje rasite 14 maišelių su viršutinių ir apatinių dantų balinimo juostelėmis, bei tvirtu dėkliuku juostelėms laikyti.

Naudojimas: Atplėškite maišelį, kuriame rasite 2 dantų balinimo juosteles. Pasirinkite ilgiausią juostelę. Drėgną juostelės pusę užklijuokite ant viršutinių priekinių dantų. Įsitikinkite, kad juostelė dengia dantų paviršių. Juostelę klijuokite žiūrėdami į veidrodį, neužklijuokite ant dantenų, išlyginkite raukšles. Likusią juostelės dalį užlenkite už dantų, prispauskite liežuviu, nepalikite kabėti. Ta pačia tvarka kitą juostelę užklijuokite ant apatinių dantų. Palikite juosteles 30minučių. Nuimkite ir išmeskite. Burną išskalaukite vandeniu. Išvalykite dantis šepetėliu. Nuplaukite rankas.

Mano nuomone, juostelės tikrai veiksmingos. Nors mano dantys niekuomet nebuvo stipriai gelsvi, tačiau po juostelių naudojimo 1–2 tonais tikrai pašviesėjo. Kas svarbiausia, kad po naudojimo dantys netapo jautrūs. Visuomet po juostelių naudojimo dantukus kruopščiai išsiplaudavau su SMILELAB THERAPY balinančia dantų pasta, kuri užbaigdavo visa dantų balinimo ritualą.  Ši dantų pasta stipriai putojanti, tad jos nereikės daug ir užteks ilgam, taip pat ji ne tik balina dantukus, bet ir juos stiprina, kadangi sudėtyje yra vitamino E, kuris stiprina ir gerina emalį.

Net neabejoju, kad atėjus laikui tikrai grįšiu prie šio dantų balinimo rinkinio, nes tai puikus ir greitas būdas pašviesinti savo šypseną. Taigi mielosios, šypsokimės, nes šypsena geriausias makiažas, kokį tik galime vilkėti :)  

Linkėjimai,

Karolina

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

SMILELAB ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt


Paskelbta: 2020-01-15