Karolina Skiedraitė: NATURA SIBERICA Oblepikha kūno ir plaukų priežiūros priemonės

Labas visoms! 
Juk kiekviena iš mūsų nori, kad šiltuoju sezonu mūsų oda ir plaukai atrodytų nepriekaištingai. Todėl šiandien noriu jums plačiau papasakoti apie kelis produktus, skirtus mūsų odai ir plaukams.

Natura Siberica - nėra naujas ‘brandas’ mūsų parduotuvių lentynose, tai visiems jau puikiai žinoma firma. Tikrai daugelis iš mūsų turime savo mėgstamiausių produktų iš šios kompanijos. O jeigu dar neturi, kviečiu skaityti apžvalgą, ir galbūt atrasi tai, ko seniai jau ieškojai :)

 

 

Natura Siberica Oblepikha galvos odos šveitiklis

Tikriausiai daugelis iš mūsų pamiršta, kad turime nušveisti ne tik kūno ir veido odą, bet ir savo galvos odą. Kiekvieną kartą tepant kondicionierius, kaukes, serumus ir aliejus, mes jų pilnai nenuplauname ir jie tiesiog nugula ant mūsų galvos odos ir ten pasilieka. Viso to rezultatas: galvos oda pradeda sausėti, arba atvirkščiai – pradeda riebaluotis plaukų šaknys.

Todėl į pagalbą imam galvos odos šveitiklius. Būtent šis iš Natura Siberica firmos, man paliko gerus įspūdžius, tačiau radau ir keletą minusų.

Šveitiklio konsistencija skysta/gelinė, kuri savyje turi mažų granulyčių, kurios ir atlieka šveitimo funkciją. Kvapas saldus, bet neriečiantis nosies.  Užtepus ant šlapių plaukų priemonė pradeda putoti, ir  yra pakankamai sunku paskirstyti viską būtent ant galvos odos, nes man, asmeniškai, trūksta šveičiamųjų dalelių. Visas procesas reikalauja kiek daugiau laiko, nei įprasta galvos plovimo procedūra. Tačiau rezultatas pranoko visus mano lūkesčius. Gerai išsplovus priemonę iš plaukų, atrodė, kad galvos oda pradėjo “kvėpuoti”, girdėjosi ir jautėsi net ‘girgždėjimas’, kuris leido suprasti, kad galvos oda puikiai nusišveitė ir priemonė pašalino visus nešvarumus. Po plovimo būtina plaukus išplauti šampūnu ir pamaitinti kondicionieriumi. Rezultate, mano galvos oda buvo labai švari, dingo visi išsausėjimai ir plaukai prie šaknų buvo lengvi ir purūs. Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama naudoti 1 kartą į savaitę.

 

 

Natura Siberica Oblepikha kūno šveitiklis

Nepamirškime ir savo viso kūno odos! Juk mūsų oda yra didžiausias organas, kuriuo privalome rupintis tiek iš vidaus tiek ir iš išorės. Šis kūno šveitiklis man paliko didžiausią įspūdi, ir tikrai žinau, kad ji pirksiu dar ne kartą.

Tirštos konsistencijos šveitiklis su gan aštriomis granulėmis tiesiog tobulai nušveičia kūno odą. Priemonė gali netikti jautrios odos savininkėms, arba toms, kurios turi odos pažeidimus, nes šveičiamosios dalelės tikrai pakankamai aštrios.

Priemonės kvapas tiesiog dieviškas, kuris ilgam pasilieka ant kūno. Konsistencija tiršta, tačiau sušlapinus su vandeniu ji tampa kreminė, ir ją nėra sudėtinga paskirstyti po visą kūną. Patiko ir tai, kad šveitiklį labai lengva nuplauti su vandeniu ir tam didesnių pastangų nereikia. Po šveitimo oda tampa aksominė, labai švelni, glotni ir spindinti ir kas svarbiausia- sudrėkinta.

Tai tapo mano mylimiausia procedūra, kurią darausi į savaitę 1-2 kartus.

 

 

Natura Siberica Vivid Vitamins

Na ir paskutinė, daugiafunkcinė priemonė plaukams ir kūnui.

Pasak gamintojo, tai vitaminų bomba mūsų kūnui  ir plaukams. Visų pirma pakalbėkime apie pakuotės minusus. Purškiant panašaus tipo produktus ant plaukų ir kūno odos, mes norime, kad dozatorius purkštų plačią ir lengvą dulksną, tačiau šis dozatorius purškia tiesią ir stiprią srovę, tokiu būdu mes galime padauginti produkto ant savo plaukų. Tikiuosi, kad su laiku, gamintojai atkreips į tai dėmesį ir pakeis dozatorių. O dabar, apie pati produktą.

Jeigu mėgsti saldžius ir kitokius įmantrius kvapus, ši priemonė tau gali nepatikti. Kvapas specifinis, tačiau paskirsčius jį ant odos ar plaukų jis beveik dingstą. Kadangi, dozatorius mane labai nuvylė, viską purškiu sau į delną ir paskirstau ten kur reikia.

Plaukams jis suteikia švelnumo, minimaliai pagerina išsišakojusių galiukų būseną, ir juos glotnina, tad šį purškiklį naudoju tik plaukų galams.

Mano kūno odai jis patiko labiau, nes sudrėkina, suteikia subtilaus spindėjimo, turbūt dėl to, kad priemonė savyje turi šviesą atspindinčių dalelių. Oda tampa labai švelni ir glotni. Nepaisant dozatoriaus, ši priemonė yra verta dėmesio.

 

 

Visas maloniai kviečiu paskaityti ir daugiau apžvalgų apie įvairias priemones, mano Instagram paskyroje: carolina_ski

Ačiū, kad skaitėte ir iki kitų susitikimų!

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-04-02