Karolina Skiedraitė: Bellapierre kosmetikos priemonės, kurias aš tiesiog įsimylėjau!

Labas visoms, šiandien grįžtu su naujienomis iš Eurokos! Su jumis apžvelgsime Bellapierre kosmetikos priemones, kurias aš tiesiog įsimylėjau! 

Trumpai apie Bellapierre :

BELLAPIERRE COSMETICS yra tarptautiniu mastu įvertintas ir apdovanotas makiažo prekės ženklas, įkurtas Deivido Orencyro, 2005 m. Los Andžele. Mintis įkurti prekės ženklą kilo todėl, kad Deividas nuolat susidurdavo su odos problemomis. Rinka tuo metu negalėjo pasiūlyti kosmetikos priemonių, kurios atitiktų jo lūkesčius, tad nusprendė sukurti savąsias. BELLAPIERRE kosmetikoje yra gausu natūralių ingredientų, ji yra hipoalerginė ir tinkama visiems odos tipams. Priemonėse naudojami gryni žėručio milteliai – tai suteikia prekės ženklui išskirtinumo ir užtikrina kokybę.

Jau kurį laika domiuosi šia firma ir kuo toliau tuo labiau ji mane stebina. Turbut vienas didžiausių pliusų yra tai, kad ši kosmetika yra hipoalerginė.
Ką tai reiškia? Maža tikimybė, kad produktas sukels alerginę reakciją.
Tai dar nereiškia, kad produktas negali sukelti jokios alerginės reakcijos. Jis nepatikrintas nuo visų egzistuojančių alergijos variantų – dermatologų teigimu, tai paprasčiausiai neįmanoma. Tačiau produktų sudėtis yra labai apgalvota ir pakankamai saugi.
Labiausiai tinka žmonėms, kurių oda jautri arba kuriems yra pasitaikę įvairių alerginių reakcijų į tam tikrus produktus.

Taip pat šios priemonės yra sudarytos iš 100% natūralių ingredientų, tai dar vienas labai didelis pliusas!

Na o dabar apžvelkime kiekvieną produktą plačiau :

BELLAPIERRE makiažo pagrindas, 5 g

 

 Labai įdomus produktas! Mažas indelis, bet jis atlieka labai daug funkcijų :

  1. Sugeba paversti Bellapierre blizgius mineralinius šešėlius matiniais. Na, ne pilnai matiniais, tačiau, sušvelnina jų akivaizdžiai matomą blizgėjimą, ir paverčia juos labiau satininiais, (nuotraukoje galite matyti, kad skirtumas tikrai akivaizdus).
  2. Suintensyvina šešėlių spalvą.
  3. Jis yra vandeniui atsparus, tad šešėliai išsilaikys ilgiau.
  4. Jis yra rausvos spalvos, tad su šia priemone galite neutralizuoti patamsėjusias/pamėlusias  vietas (paakius, pakitusią akių vokų spalvą ir t.t).
  5. Galite naudoti ir visam veidui, kaip vandeniui atsparų makiažo pagrindą. Priemonės kiekis nėra didelis, bet jos daug ir nereikia. Ji labai kietos konsistencijos, bet aplikuojant ant veido ji sušyla ir tampa kreminė ir lengvai pasiskirsto.

BELLAPIERRE mineralinė pudra, 9 g (SPF 15)

Spalva : IVORY

Mano pats mylimiausias produktas iš visų bandytų. Tai mineralinė pudra, kuri suteiks Jūsų odai sveiką švytėjimą, nekimš porų, atrodys natūraliai, nedirgins jūsų odos ir nesijausite kaip su kauke. Juk mineralinės pudros, šiuo metu, yra tokios populiaros! Jos gali atlikti net kelis vaidmenis: maskuoti, idealiai padengti visą veidą, gali būti naudojamos net ir užbaigiant makiažą. Taip pat jų sudėtis yra naturali, nekimš porų, tinka visiems odos tipams: riebiai, normaliai ir jautriai odai.

Asmeniškai mano oda yra riebi/mišri, su spuogeliais, didelėmis poromis T zonoje, bei gausiu blizgėjimu. Prieš naudojant šią pudrą jaudinaus, kad ji, ant mano riebios odos, blizgės dar labiau, bet klydau. Joje nėra stambių blizgučių, ji tiesiog suteikia sveikos odos švytėjimą. Oda jaučiasi ir atrodo natūraliai, nesimato ir nesijaučia jokio sausos pudros efekto, kadangi susiliejus su oda, ši priemonė tampa lyg kreminė.

 Kuomet testavau šią pudrą, stengiausi ant veido ją išlaikyti kuo ilgiau. Rezultatas: T zona nesusiriebalavo, kaip atsitikdavo su skystomis pudromis, puikiai išsilaikė, nesubėgo į mimikos raukšleles. Galėčiau vardinti tik pliusus, nes šiam produktui minusų dar neradau J Tik nepamirškite naudojant šią priemonę reikėtų turėti kokybišką šepetėlį, kuris dažniausiai turi tikti mineraliniams pagrindams.

Mažas patarimas nuo manęs :

Prieš tepdami šią pudrą, palaukite iki galo kol susigers visos jūsų veido odos priežiūros priemonės, nes kitu atvėju pudra gali „sušokti“ į plėmus, gali atsirasti nelygumų ir tada bus labai sunku ją pasikirstyti tolygiai.

Taip pat, naudodamos kiek mažesnį ir standesnį šepetėlį ir nedidelį kiekį produkto, galite užmaskuoti tam tikras vietas, jeigu jums jose trūksta maskavimo. Aš būtent tokiu būdu ir maskuoju savo tamsius paakius, tuomet nebereikia tepti papildomo kiekio maskuoklio.

BELLAPIERRE mineraliniai skaistalai, 4 g (SPF 15)

Spalva: AMARETTO ir AUTUMN GLOW

Testavau dviejų spalvų mineralinius skaistalus ir tai buvo mano pirmoji pažintis su mineraliniais skaistalais. Nemeluosiu, bandydama juos pirmą kartą, prisižaidžiau ir teko viską nuvalyti... Jie be galo pigmentuoti, todėl nereikia jais piktnaudžiauti. Naudokite tik labai mažą kiekį, o jeigu intensyvumo pritruks, visuomet galite paryškinti. Šie skaistalai nėra matiniai bet ir nėra super blizgantys. Spalva AMARETTO yra satininė, be stambių blizgučių ir puikiai tiks visiems odos atspalviams. O spalva AUTUMN GLOW yra šilto/auksinio atspalvio su kiek stipresniu blizgėjimu, manau ji puikiai tiks ant įdegusios odos. Jeigu nepadauginsite skaitalų, jie atrodys labai naturaliai ir subtiliai, suteiks lengvo švytėjimo. Tikrai patiko, tik reikia išmokti atsargiai su jais žaisti.

BELLAPIERRE mineraliniai akių vokų šešėliai, 2,35 g

Spalva : BEIGE

Tobuli, blizgus, bronzinės spalvos mineraliai šešėliai. Galite rinktis tarp didelio spalvų pasirinkimo. Mano pasirinkta spalva BEIGE ir man ji kuo puikiausiai tiko prie mano žydrų akių. Šie šešėliai turi gan stiprų spindėjimą, o ant viršaus yra ryškių pavienių blizgučių. Jeigu norite išgauti tik satininį efektą, naudokite su šešėlių baze, apie kurią jums pasakojau anksčiau. Aš juos aplikuoju pirštu, taip išgaunu jų maksimumą, ir tik poto prasklaidau su puriu šepetėliu. Jeigu, tiesiai iš pakuotės, aplikuosite su puriu šepetėliu, jie gali pasklisti po visą jūsų veidą ir tuomet nebus išgauta maksimali spalva, tad aplikuokite su pirštu arba su standžiu šepetėliu, ir tik tuomet juos sklaidykite kol išgausite natūralų efektą.

Mano verdiktas butų toks, tai yra firma, kuri yra verta kiekvieno cento. Nei vienas produktas nenuvylė, tikrai naudosiu ir toliau, o pasibaigus priemonėms kartosiu jas iš naujo! Jeigu ieškote naturalios ir odai nežalingos kosmetikos, šis pasirinkimas jūsų nenuvils!

Visas maloniai kviečiu paskaityti ir daugiau apžvalgų apie įvairias priemones,  mano Instagram paskyroje: carolina_ski

Ačiū, kad skaitėte ir iki kitų susitikimų!

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-02-17