Karolina: BRONX COLORS kosmetikos apžvalga ir produktai kurie sužavėjo

Sveikos, merginos! Sugrįžtu pas Jus su nauja apžvalga. Iki šiol, man dar neteko išbandyti Bronx Colors dekoratyvinės kosmetikos linijos, tačiau šiandien su jumis pasidalinsiu savo patirtimi naudojant šios linijos produktus. Taigi, nieko nelaukdamos apžvelkime kiekvieną produktą plačiau.

Pradėsiu nuo mažiausio produkto, jį gavau testerio dydžio, tai yra Bronx Colors Masterclass PRO  foundation (makiažo pagrindas). Šis makiažo pagrindas man paliko labai gerą įspūdį, jau po pirmojo naudojimo, kadangi labai lengvai skirstėsi ant veido ir rezultate veidas nesijautė apkrautas. Šis makiažo pagrindas pasižymi tuo, kad yra vandeniui atsparus ir sudėtyje yra C ir E vitaminų. Mano veido oda yra mišri, bet man jis tiko kuo puikiausiai. Šis makiažo pagrindas yra vidutinio-pilno maskavimo, puikiai užmaskuoja visus veido raudonius ir patamsėjimus. Tai puikus variantas toms, kurios nori, kad makiažo pagrindas išsilaikytų visą dieną ir ant veiduko atrodytų natūraliai.

Bronx Colors Just Matte lūpų dažai (Nude) ir Triangle lipcontour lūpų pieštukas (Sugar daddy). Tai duetas, kuris tarpusavyje puikiai dera. Just Matte matiniai lūpų dažai, kurie yra kreminės tekstūros ir pasižymi ypač stipria pigmentacija. Niekada nemėgau stipriai matinių lūpų dažų, kadangi jie visi išsausindavo mano lūpas, tačiau šie lūpų dažai yra kreminės tekstūros, ant lūpų jaučiasi lengvai ir jų neišsausina. P.s mažai kam žinomas triukas: nuėmę dangtelio galą, jūs papildomai dar turėsite šios priemonės, kurią galėsite naudoti J. Kalbant apie Triangle lipcontour lūpų pieštuką, jis taip pat yra kreminis ir puikiai pasiskirsto ant lūpų, jo pigmentacija taip pat stipri, labai lengvai galėsite paryškinti savo lūpų kontūrą.

Bronx Colors Triangle eyecontour pigmentuotas, baltos spalvos, kreminis akių pieštukas, kuris tikrai puikiai išsilaiko ant akių vandens linijos. Puikiai tinka makiažams, kai norime atverti akis ir jas pagyvinti. Labai nustebau, kad ši firma leidžia mums pačioms susidelioti norimą akių šešėlių paletę. Stende rasite platų spalvų pasirinkimą, bei tuščias paletes, į kurias galėsite susidėti kokius tik norite spalvų derinius. Į savo paletė įtraukiau labai ryškias ir drąsioms merginoms skirtas šešėlių spalvas : Android green ir Amethyst. Būtent šios spalvos yra labai ryškios, stipriai pigmentuotos, bei lengvai besisklaidančios. Ant akių jos atrodo magiškai, kadangi savyje turi chrominių dulkelių, kurios pagavusios šviesą pasireiškia skirtingomis spalvomis.

Štai paskutinė, bet tikrai neprasčiausia priemonė iš Bronx Colors, tai  Wild Forest - akių šešėlių paletė. Jeigu dievini žemiškas spalvas, ši paletė privalo atsirasti tavo kosmetinėje. Paletėje rasi 12 skirtingų spalvų, kurios tarpusavyje puikiai dera. Paletėje rasi 7 matines spalvas ir 5 blizgias, metalo efektą sukuriančias spalvas. Su šia palete gali sukurti tiek švelnų, tiek ryškų ir dramatišką akių makiažo įvaizdį. Visos spalvos gana stipriai pigmentuotos, tad su jomis reikia žaisti atsargiau, kadangi padauginus gali būti sunku jas išsklaidyti, ne veltui sakoma, kad mažiau yra daugiau. Manau tai yra universali paletė, su kuria gali sukurti įvairų makiažą, ir tam nereikės daug skirtingų palečių.

Apibendrinus visus produktus, supratau kodėl Bronx colors save pristato kaip profesionalią kosmetikos liniją, kadangi jų asortimente rasite platų ir sau priimtiną makiažo produktų pasirinkimą. Dabar puikiai žinau, kad parduotuvėje pro šios kosmetikos stendą ramiai nebepraeisiu, o dar ir pasipildysiu savo kosmetikos kolekciją naujais ir dar neišbandytais produktais.

Ačiū, kad skaitėte ir tikiuosi, kad mano apžvalga Jums padės išsirinkti tinkamus produktus.

Linkėjimai, @sskarolyte

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-03-30