HADA LABO TOKYO - paslaptingo grožio ir naujausių technologijų jungtis

Mielosios, noriu pasidalinti įspūdžiais apie EUROKOS ką tik pristatytą naujieną - HADA LABO TOKYO kosmetikos liniją. Esu tinklaraštininkė, Rūta Steponavičienė, dalinuosi mintimis apie perskaitytas knygas, išklausytus seminarus ir išmėgintus kosmetikos produktus.

Japoniška kosmetika man visuomet asocijavosi su aukščiausia kokybe ir skaisčiaveidėmis japonėmis. Turbūt įvairūs filmai, pasakojimai ir mūsų rinkoje jau įsitvirtinę prekiniai ženklai apie šią šalį suformavo savitą nuomonę. Jau seniai norėjau išmėginti japonišką kosmetiką ir pagaliau įgyvendinau šį ketinimą. Turiu pripažinti, kad mano nuomonė pasitvirtino – tai tikrai kokybiška kosmetika ir teikia odai atgaivą visą parą. Esu 36-erių, mano oda yra mišri, tačiau kremai ir losjonas tolygiai pasiskirsto bei vienodai susigeria, nepalikdami riebumo. Priemonės yra švelnaus aromato be pridėtinių, įkyrių kvapiklių.

Mano išmėgintos ir naudojamos priemonės yra:

HADA LABO TOKYO SUPER HYDRATOR veido losjonas - drėkiklis 150 ml

Skirtas kasdieniniam naudojimui ir intensyviam odos drėkinimui su hialurono rūgštimi, visų tipų ir įvairaus amžiaus odai. Losjoną naudoju prieš dieninį-naktinį ir naktinį kremus. Tačiau galima juo drėkinti veido odą pagal asmeninius poreikius, kuomet norisi.

HADA LABO TOKYO SMOOTHING & MOISTURISING dieninis ir naktinis kremas 50 ml

Ant švarios odos, padengtos minėtu veido losjonu tepu itin malonios, lengvos tekstūros dieninį-naktinį kremą. Veidas akimirksniu tampa švytintis, o susigėrus kremui, visą dieną jaučiamas švelnus odos glotnumas. Tarsi oda nuolat būtų drėkinama. Turbūt taip yra dėl specialios hialurono rūgšties formulės "Super Hyaluronic Acid". Pasak gamintojų, šią formulę sudaro trijų tipų hialurono rūgštis: Macro Hyaluronic Acid – Makro Hialurono Rūgštis, Hyaluronic Acid Plus – Hialurono Rūgštis Plius ir Micro Hyaluronic Acid – Micro Hialurono Rūgštis. Jos užtikrina ilgalaikį drėkinimą ir prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius. Kadangi to pamatyti mūsų akis negali, tačiau galiu paliudyti, jog poveikis yra juntamas.

HADA LABO TOKYO SPECIAL REPAIR TREATMENT naktinis kremas 50 ml

Nors pristatytas dieninis kremas yra tinkamas ir nakčiai, vis tik specialus naktinis kremas yra vertas dėmesio ir rekomendacijų. Jo tekstūra yra kur kas sodresnė, tačiau tokia pat maloni. Kremas susigeria nepalikdamas riebaus sluoksnio, kaip kartais nutinka. Papildytas Tetrapeptidų deriniu ir kolagenu. Šie ingredientai koreguoja odos netobulumus ir padeda atkurti odos stangrumą. Sudėtyje taip pat yra hialurono rūgščių derinys „Super Hyaluronic acid™“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Be to, nors mano veido odą kartais vis dar „pagražina“ spuogeliai ir dažnai kemšasi poros, HADA LABO TOKYO kremai odos neapsunkina ir nekemša porų. Žinoma, prieš naudojant kremus reikia švariai nuvalyti veido odą.

Tikiuosi ši informacija bus Jums, mielos grožio puoselėtojos, naudinga.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.