Grožio BLOGAS: MAKE UP REVOLUTION šešėlių paletė Iconic2

Vos tik atsirado MAKE UP REVOLUTION, akių šešėliai iš karto buvo lyginami su kitais garsiais kosmetikos gamintojais. Iš tiesų, šešėlių išsidėstymas bei spalvos itin kažkur jau matytos, tačiau visgi skiriasi jų kaina bei pigmentacija.

MAKE UP REVOLUTION Iconic 2 šešėlių paletė tai 12 puikiai tarpusavyje derančių pigmentuotų spalvų. Kiek teko girdėti, ši paletė viena iš populiariausių MAKE UP REVOLUTION siūlomų palečių. Šešėliai puikiai tiks kasdieniniam naudojimui ir padės sukurti subtilų dieninį bei vakarinį makiažą. Iš Make Up Revolution jau teko bandyti nemažai produktų, ir galiu pasakyti, kad šis prekės ženklas iš tiesų sužavėjo vartotojus, nes gali pasiūlyti gerą kainos bei kokybės santykį. Šį kartą su Iconic2 palete taip pat neprašoviau. Pigmentacija nėra pati ryškiausia (esu testavusi ir didesnės pigmentacijos palečių), labiau aukso viduriukas. Šešėliai itin lengvai sklaidosi, gerai dengiasi bei laikosi. Aš visuomet rekomenduoju naudoti šešėlių bazę, tokiu būtu prailginsite dėvėjimo laiką, o spalvos bus intensyvesnės bei ryškesnės.

Šioje paletėje pigmentacijos man visiškai pakanka tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui išgauti (net nesinori griebtis ryškesnės pigmentcijos paletės), todėl paletė verta kiekvieno sumokėto cento. Paletėje rasime matinių bei blizgių šešėlių.

Spalvos taip pat itin vykusios bei gražios, įpakavimas kokybiškas bei patvarus. Neturiu net ką daugiau pridurti, nes paletė man labai patiko, naudojama itin dažnai ir neguli dulkėdama stalčiuje. Jei reikėtų rinktis tarp brangesnės paletės bei šios, pasirinkčiau tikrai šią, nes jos kaina tik ~ 6,49 €.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Labai rekomenduoju!

EUROKOS taip pat galite rasti šias MAKE UP REVOLUTION šešėlių paletes:

Apie šią paletę kalba Grožio BLOGAS.