Greta: SEE SEE kūno puoselėjimo priemonių apžvalga

Sveikos, merginos !

Panašu, jog į mūsų kiemus pagaliau žengė tikroji vasara! Ir nors pastarasis laikotarpis mums apsunkino atostogas ir išsvajotas keliones, visgi atėjusios šilumos negali nuneigti. Nežinau kaip Jūs, tačiau man vasarą norisi pasitikti atsišviežinusiai ir pilnai pasiruošusiai. Tad nudžiugau gavusi galimybę išbandyti SEE SEE  kūno priežiūros priemones, apie kurias Tau noriu papasakoti plačiau.

Visų pirma, pasidomėkime, kuom gi šios priemonės ypatingos? Viską gali paaiškinti keli žodžiai – Negyvosios jūros mineralai. Išgirdus šį žodžių junginį jau žinai ko gali tikėtis – švelnios odos ir visapusiško kūno puoselėjimo. Juk neveltui metai iš metų Negyvoji jūra traukia pas save turistus, norinčius ne tik pailsėti, bet ir atlikti grožio procedūras savo kūnui.

Taigi, šiek tiek plačiau apie priemones, kurias išbandžiau aš!

 

 

SEE SEE DEAD SEA kūno purvas, 500 mlpripažinsiu, labiausiai suintrigavęs produktas iš visų. Tačiau tikriausiai jau girdėjai apie kūno įvyniojimo naudą ne tik odai bet ir organizmui? Ši procedūra tolygu masažui, kurį gali atlikti už prieinamą kainą tiesiog savo vonioje. Pripažinsiu, pats procesas šiek tiek teplus, tad apsišarvuok kantrybę viską pašalinti nuo paviršių, bet užtat poveikis – nuostabus! Jis giliai išvalo poras, maitina odą ir palieką ją itin švarią. Na, toks kaip žiugždantis popierius, gerąją prasme   Aš tepiausi juo visą kūną, tačiau jį taip pat galima naudoti tik ant problematinių vietų. Pavydžiui, savo vyrui jį naudojau tik ant nugaros, galiu pasakyti, patiko net jam! Nuramina sudirgusią odą ir apmažina spuogelių paliktą raudonį.

 

 

SEE SEE DEAD SEA natūrali vonios druska, 200 g – visa šio produkto esmė – pavadinime! Atrodo druskos grūdeliai lyg ką tik išgauti iš Negyvosios jūros. Aš šią druską naudojau kojų vonelėms. Kojų minkštumas – neišpasakytas!

 

 

SEE SEE MINERAL kojų kremas, 100 ml – po kojų vonelės, visuomet naudojau šį kojų kremą. Juk vasarą norime džiaugtis atviresniais batais arba basomis vaikščioti jūros smėliu. O kur dar šokiai iki ryto, kai batelius, atrodo, visai pamiršti! Tad prie puikaus pedikiūro privalome pasirūpinti ir kojų oda, tam puikiai pasitarnaus šis kojų kremas. Oda lieka itin minkšta, visi pasausėjimai tarsi dingsta akimirksiu, o kojas gaivina maloni vėsa. Jau pastebėjau, kad ir mano antra pusė po ilgos darbo dienos mėgsta pasičiupti šį kremą. Tad drąsiai gali naudoti visa šeima!

SEE SEE MINERAL rankų kremas, 100 ml – vasarą nevalia pamiršti savo rankų odos. Saulės spinduliai, šiluma, vanduo, aplinkos tarša , buities darbai… Viskas atsispindi mūsų rankose. O tam, kad jos būtų išpuoselėtos, drąsiai rekomenduoju šį rankų kremą. Žinai, kodėl jis man taip patiko? Po žiemos mano rankų oda keliose vietose turėjo itin stiprius pasausėjimus. Skaudėdavo patepus bet kurį kremą, rankų oda buvo dirgli, paraudusi, pleiskanojo. Užteko kelių kartų šio kremo panaudojimo, ir ilgai kamavusios problemos dingo! Kremas žaibiškai įsigeria palikdamas labai malonų, neerzinantį kvapą, ir stiprų drėkinimą visai dienai!

 

 

Ir pabaigai, produktas apie kurį jau pripasakojau savo geriausioms draugėms. Tai - SEE SEE MINERAL kūno šveitiklis, 400 g. Nenoriu pažadėti, tačiau pabandyk – man tai yra geriausias kūno šveitiklis kokį tik esu turėjusi. Tokio odos minkštumo man dar neteko pajusti nei su vienu kūno šveitikliu.  Grūdeliai stamboki, tad jo reikia tikrai ne daug, itin malonaus kvapo, tačiau nuliejus jį vandeniu oda lieka..aksominė. Šilkinė. Tiesiog nuostabi. Jis puikiai pasitarnauja man prieš savaiminio įdegio procedūras, kovai su celiulitu, tačiau ir puikiai drėkina odą. Po šveitiklio nereikia jokio kūno kremo, ar gali tuo patikėti? Labai kviečiu išbandyti Ir Tave!

Linkėjimai, Greta

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-07-10