Greta M: PALMER'S priemonės būsimoms mamytėms ir ne tik

Sveikos būsimos ir esamos mamytės!

Šį kartą, šią apžvalgą skiriu būtent Jums! Kadangi pati pirmą kart tapau mama, jaučiu pareiga su Jumis pasidalinti Palmers kosmetikos perliukais, kurie taps puikiais pagalbininkais ne tik karštuoju metų sezonu.

Pripažinsiu, kai laukiausi, pirma mintis mano galvoje buvo – tapsiu tikru burbulu! Ir nors iš prigimties negaliu pasidžiaugti liauna figūra, ir ant mano odos jau puikavosi keletas strijų nuo svorio šuolių ankstyvoje jaunystėje, sužinojusi, kad laukiuosi, supratau, kad mano oda augančio pilvuko prisiminimų tikrai neišvengs. Žinoma, tuomet nieko nelaukusi puoliau pirkti brangias priemones ir teptis jomis jau gerokai po laiko (o, kad kas man būtų pasakęs tai anksčiau), kai supratau, kad jau nei brangiausias kremas, nei mano pastangos nesustabdys įsimintiniausio nėštumo palikimo – strijų.

 

 

Tad norėdama Jus paprotinti pasimokyti iš mano klaidų, drąsiai teigiu, rinkitės PALMER'S COCOA BUTTER masažo losjoną. Apie jį, déjà, išgirdau gerokai per vėlai. Vėliau paskaičiusi užsienio atsiliepimus supratau, kad iš pat pradžių jau reikėjo apsirūpinti arsenalu, ir teptis masažo losjonų nuo pirmųjų nėštumo mėnesiu. Jis labai lengvos tekstūros, papildytas puikiais ingredientais, puoselėjančiais kūno odą (kuri, patikėkit manimi, labai pasikeis kai nėštumas progresuos į 3 semestrą), neleis jai išsausėti (esamos mamos su manim sutiks, kad tas nevalingas pilvelio niežulys erzina net naktį), ir maksimaliai apsaugos odą nuo įtrūkimų. Tačiau. Mano atveju, strijos tapo paveldimos. Nesvarbu ką bebūčiau tepusi, kiek vandens gėrusi, mano odos elastingumas buvo nulemtas genetikos, kuri mano giminės moterims šiuo klausimu negailestinga. Bet noriu pasidžiaugti, kad neseniai sužinojau, jog pirmą kartą tapsiu teta, tad suskubau šią priemonę įbrukti mylimai nėštukei su paraginimu – TEPK DABAR ! Kas svarbu, jog priemonė neturi erzinančio kvapo (čia taip pat, esamos mamytės palinksės galva, nes nežinome, į kokį kvapą mūsų pilvelio gyventojai gali prieštaringai paprotestuoti), tad jį malonu jausti ant savo kūno. Šį losjoną rekomenduojama naudoti esant svorio pokyčiams ( o , kad būčiau apie tai žinojusi dar paauglystėje), tad tiks ne tik būsimoms mamoms, bet ir intensyviai siekiančioms sau priimtinų kūno linijų!

 

 

Kita priemonė, mane lydėjusi tiek nėštumo, tiek dabartiniu mamystės laikotarpiu - PALMER'S NATURAL BRONZE kūno losjonas. Pripažinsiu, deginimąsi saulėje esu pamiršusi kurį laiką, kadangi supratau, jog sveika oda yra daug svarbiau už kelis mėnesius trunkanti įdegį. Juolab, kad EUROKOS parduotuvėse galite rasti puikias priemones įdegiui išgauti vos per vieną dieną be jokių didelių pastangų! Atradusi savaiminį įdegį, ir įgudusi jį naudoti (kas, beje, tikrai nėra sudėtinga) aš visus metus džiaugiausi gražiu bronziniu įdegiu visus metus. Kadangi „smagiausi“ nėštumo mėnesiai man buvo vasarą, o gulėti ant saulės nėštukems nerekomenduojama, drąsiai naudojau šį produktą. Dabar, kai mažylė tikrai nėra pasirengusi mamos saulės vonioms, jas pasidarau vėlai vakare, paguldžiusi ją nakties miegui. Tik kelios minutės duše ( svarbu gerai nušveisti kūno odą, tam vis dar puikiai pasitarnauja mano praėjusioje apžvalgoje minėtas SEE SEE kūno šveitiklis), ir įdarbinus specialią pirštinę (kad išvengtumėte nelygumų, ryškiai nudažytų delnų), ištepu kūną šiuo losjonu ir einu miegoti. Ryte atsikeliu įdegusi, ir atrodo, kad atostogavau ramiai besidžiaugdama saulės spinduliais (svajonė, mamos, ar ne?). Šis losjonas leidžia kontroliuoti norimą įdegio spalvą, kuri priklausys kaip dažnai aplikuosite šią priemonę ant savo kūno. Lengvai nusiplauna, netepa drabužių ir yra malonaus kakavos kvapo (kas tik ir šaukia, vasara!)

 

 

Būsimos, esamos, planuojančios ar tiesiog laisvu gyvenimu besidžiaugiančios merginos, rūpinkitės savimi, savo kūno oda, moterišku grožiu su Palmer‘s  kosmetika. Už tokią patrauklią kainą Jūs gausite maksimaliai gerą kokybę, kuri džiugins Jus visais gražiausiais Jūsų gyvenimo periodais!

Greta Misevičienė

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-04-13