Gintarė: CLINIANS apsauga nuo saulės

Sveiki, pagaliau sulaukėme vasaros! Kadangi dauguma jau lepinasi saulės spinduliais ir atostogauja, pats metas pakalbėti apie apsaugą nuo saulės! Kaip jau žinome, saulė yra mūsų draugas ir priešas. SPF būtina dėvėti visuomet, kaip oda yra veikiama saulės spindulių. Atostogoms dažniausiai renkuosi dviejų stiprumų kremus nuo saulės SPF30 ir SPF50. Išsirinkau dvi priemones iš CLINIANS ir noriu su jumis pasidalinti apžvalga apie jas!

 

 

 

CLINIANS PROTETTIVO BIMBI SPF50 apsauginis vaikų kūno purškiklis nuo saulės

Kadangi mano oda jautri, mėgstu rinktis kosmetikos priemones skirtas vaikams!  O dažniausiai šių priemonių sudėtis būna geresnė. Manau daugelis susiduria su problema jog kremo nuo saulės aplikacija vaikams nelabai patinka, o ši priemone manau bus net ir pramoga! Labai lengvai ir greitai aplikuojasi - užpurškiate ir lengvai įmasažuojate. Manau jog turėti SPF 50 priemonę yra būtina, ypač pirmą kartą atostogaujant po žiemos ar jei esate linkę nudegti! Veidui, pečiams visą vasarą naudoju SPF50. Žinau jog ši priemonė mane lydės visą vasarą!

 

 

CLINIANS LATTE PROTETTIVO ANTI AGE SPF30 apsauginis kūno pienelis nuo saulės

 

Malonios konsistencijos ir aukštos apsaugos priemonė nuo saulės. Greitai susigeria, tad man labai patiko! Maloniai pridrėkina odą ir netepa drabužių. Sudėtyje yra hialurono rūgšties. SPF 30 mėgstu aplikuoti ant rankų, kojų odos, o visur kitur naudoju SPF 50, nes esu tikrai šviesios odos ir esu linkusi nudegti! Tačiau kaip oda įdega jau daugiau – naudoju SPF30!

 

 

Ačiū, kad skaitėte! Nepamirškite saugoti savo odos, gražios dienos!

Su meile, Gintarė - @gince7

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-06-02