Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

GEOMAR kūno tobulinimo priemonės ir ne tik. Gintarės patarimai, ką verta išbandyti jau dabar!

GEOMAR prekinio ženklo perkamiausi ir populiariausi produktai yra kūno tobulinimui. Pati apie šį ženklą sužinojau dėl jo kūno įvyniojimų ir šveitiklių. Šį kartą išbandžiau kūno šveitiklius ir depiliacines juosteles. Mano nuomone, GEOMAR priemonės yra tikrai labai kokybiškos, prilygsta profesionaliai SPA naudojamiems produktams, o kaina yra prieinama.

 

 

Kiek teko bandyti, visi GEOMAR kūno šveitikliai yra dvifaziai – su įvairiais aliejais. Tuo pačiu oda ne tik nusveičiama, bet ir maitinama. Oda tikrai daug švelnesnė nei naudojant kitus šveitiklius, todėl tikrai galiu juos rekomenduoti.

Be to šveičiamosios dalelės yra jūros druska – tai ne tik suyrantis produktas, kuris neterčia aplinkos, kaip pavyzdžiui plastmasės pagrindo šveitiklio grūdeliai. Taip pat jūros druskos elementai jai tirpstant įsigeria į odą ir ją prisotina, remineralizuoja, todėl tai geriausia šveičiamoji dalelė, nes atlieka kelias funkcijas.

 

 

GEOMAR THALASSO RIMODELLANTE kūno šveitiklis

Šis kūno šveitiklis manau yra mano favoritas, nes turi tiesiog nuostabų kvapą. Taip pat druskos dalelės yra šiek tiek smulkesnės, todėl jis yra vienas švelnesnių šveitiklių. Po šveitiklio oda būna tokia švelni, kad net sunku patikėti! Tikrai išbandę suprasite apie ką kalbu.

Sudėtyje yra Negyvosios jūros druskos oligoelementų, Epsom druskos, kavos aliejaus, gvaraninių paulinijų ekstrakto ir ankštinių pipirų fito ekstrakto. Šveitiklis turi stangrinantį poveikį, gerina odos elastingumą ir lygumą, pastarąjį tikrai pastebėjau greitai.

 

 

GEOMAR THALASSO PURIFICANTE kūno šveitiklis

Šveitiklis turi valomajį poveikį, skatina odos sluoksniavimąsi, todėl puikiai tiks sausai ir labai sausai odai prižiūrėti. Mane papirko tai, jog sudėtyje yra anglies ir matcha arbatos, kurios kvapą kosmetikos produktuose labai mėgstu. Tai tikrai kvapas nuostabus, bet ir ne tik kvapas sužavėjo, o pačios priemonės poveikis.

 Žąstų srityje kovoju su “žąsies oda” tad panaudojus šveitiklio vos kelis kartus, skirtumas jau matosi – oda tapo lygesnė ir švelnesnė.

 

 

GEOMAR VISO veido depiliacinės juostelės

Buvo įdomu išbandyti depiliacines juosteles, nes buvau bandžiusi tik kartą prieš tai. Juostelės patogaus dydžio, tikrai gerai kimba ir išrauna plaukelius veido zonoje.

Pavyko prieiti ir prie antakių, bet jei jums sudėtingiau, visada juosteles galima karpyti. Pabandžiau išrauti storesnius plaukelius ir kitoje zonoje tiesiog testavimui, bet išsirovė ne visi, todėl jei norite depiliuoti kitas zonas – rinkitės tai sričiai skirtas juosteles. Juostelių paskirtis yra ne veltui – naudojamas skirtingo sukibimo vaškas, dėl plaukelių storio ir odos jautrumo zonose.

 

 

GEOMAR BIKINI & UNDERARMS bikini ir pažastų depiliacinės juostelės

Šios jau yra didesnio dydžio ir stipresnio vaško sukibimo. Tikrai puikiai depiliuoja, tad greitai galima atsikratyti nemažu kiekiu plaukų.

Jei sunkiau toleruojate skausmą, rekomenduočiau nedėti visos juostelės ant odos, naudokite vieną pusę, o poto kitą. Pačiomis juostelėmis naudotis tikrai paprasta, manau jomis sugebėtų naudotis visi.

 

Dėkoju, kad skaitėte! Iki kitų apžvalgų

Gintarė @gince7

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-12-08