GEOMAR kūno šveitiklių dvikova: kurį pasirinkti?

Pradėkime nuo pradžių. Tikriausiai daugelis žinote, bet vis dėlto priminsiu, jog norint turėti glotnią, išpuoselėtą odą, reikia ją ne tik prausti ir drėkinti, bet ir reguliariai nušveisti. Taip pašalinamos negyvos odos ląstelės, nešvarumai, skatinama kraujotaka ir oda paruošiama kitoms grožio procedūroms. Būtent kūno šveitikliai atlieka minėtąsias funkcijas, o kartais ir papildomas – pasižymi drėkinamosiomis, maitinamosiomis savybėmis, padeda apsaugoti odą nuo plaukelių įaugimo, suteikia jai elastingumo bei stangrumo.

Apie GEOMAR kūno priežiūros priemones girdėjau nemažai teigiamų atsiliepimų, tad nekantriai laukiau, kol galėsiu pati jas išbandyti ir pasidalinti savo įspūdžiais. Kadaise, dar mokyklos laikais, esu turėjusi GEOMAR šveitiklį. Tiesa, neprisimenu nei jo išvaizdos, nei poveikio. Dabar turėjau galimybę išbandyti netgi du šveitiklius – GEOMAR THALASSO ir GEOMAR INTENSIVE EXFOLIATION. Nusprendžiau juos palyginti: aptarti panašumus, skirtumus, privalumus bei trūkumus.

Pradėsiu nuo panašumų. Abu šveitikliai yra vienodos talpos – 600 g. Odos šveitimą atlieku 2–3 kartus per savaitę, tad užteks tikrai ilgam. Priemonių tekstūra taip pat iš esmės nesiskiria. Abiejų pagrindą sudaro druskos ir eteriniai aliejai, kuriuos sumaišius, gaunama maloni grūdėta konsistencija. Šveitikliui pastovėjus, jis susisluoksniuoja, t. y. atsiskiria aliejinė ir kietoji dalis. Tiek vienas, tiek kitas šveitiklis turi patogią mentelę, skirtą sluoksniams sumaišyti, kad gautųsi vientisa masė. Būtų dar patogiau, jeigu mentelė būtų kiek ilgesnė :) Bet, svarbiausia, kad savo funkcijas abi priemonės atlieka puikiai – šveičia švelniai, nebraižant odos, bet efektyviai. Poveikis juntamas jau po pirmo naudojimo. Sudėtyje esantys eteriniai aliejai pasižymi maitinamosiomis savybėmis, tad po dušo – oda lieka glotni it šilkas. Be to, net nereikia naudoti kūno sviesto ar aliejaus. Pakanka lengvo drėkinamojo losjono.

Kalbant apie šveitiklių skirtumus, jų yra keli. GEOMAR THALASSO pasižymi kur kas švelnesniu aromatu nei GEOMAR INTENSIVE EXFOLIATION. Pirmasis lengvai dvelkia jūros gaiva, o po procedūros kvapo beveik nelieka ant odos. Antrasis itin sodriai kvepia prisirpusiomis, saldžiomis vynuogėmis. Šis aromatas mane sužavėjo, bet jeigu Jums nepatinka intensyvūs, salstelėję kvapai, rinkitės pirmąjį variantą. Taip pat GEOMAR INTENSIVE EXFOLIATION turi papildomų šveičiamųjų dalelių – smulkintų vynuogių kauliukų. Jie matomi vizualiai, bet priemonės poveikiui įtakos neturi. Na, ir dar vienas skirtumas, kurį pastebėjau – vynuogių kvapo šveitiklio sudėtyje yra AHA ir BHA rūgščių. Pirmoji pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, gerina odos elastingumą, o antroji – giliu valomuoju poveikiu. Šių intensyviai veikiančių ingredientų neaptikau GEOMAR THALASSO kūno šveitiklyje.

Taigi, viską apibendrinus, dvikovą laimi – GEOMAR INTENSIVE EXFOLIATION. Man jis patiko labiau, pradedant aromatu, baigiant veikliosiomis medžiagomis. Bet mėgstu pakaitalioti priemones, todėl sunaudosiu abu šveitiklius. Mačiau, kad eurokos.lt pasirodė atnaujinta GEOMAR THALASSO versija – GEOMAR THALASSO DERMOLEVIGANTE, kuriame gausu natūralių ingredientų. Todėl jeigu ieškote natūralesnės priemonės, atkreipkite dėmesį.

Mane rasite „Instagram“ paskyroje @sakirovaite

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-04-08