Every Special Day: veido odos priežiūra su BAMBOOLOGY

 

Noriu pasidalinti natūralios kosmetikos BAMBOOLOGY apžvalga. Pabandymui gavau kelis jų produktus iš EUROKOS. Prieš tai ilgai studijavau šios kosmetikos sudėtį, nors ingredientų daugiau nei aš esu pratusi ir dažniausiai perku, tačiau pasirodė, kad nieko blogo ten nėra, ir kosmetika tikrai natūrali, bei 60 proc. ir daugiau iš ekologiškų ingredientų.

 

Taip jau sutapo, kad šiuos produktus bandymui gavau tuo metu, kai pradėjau savo ilgą organizmo valymą, sąlyginį 21 dienos badavimą, apie jį yra visas mano video pasakojimas, mano Instagram storių kataloge. Jo metu labai sujautrėjo uoslė ir deja vieno produkto visiškai negalėjau naudoti, bet apie tai, atskirai. Visus kitus produktus naudojau apie mėnesį, tam, kad apžvalga tikrai būtų sąžininga.

Pirmiausia, žinoma, ir į akis krenta jau nuotraukoje ir mane be galo sužavėjo nerealaus grožio, estetiška ir prabangi pakuotė, ji iš bambuko, o viduje stiklas, ir nors perdirbti tokią kombinuotą pakuotę sunkiau, tačiau aš tikrai neplanuoju jų išmesti ir naudosiu visokiems kitiems dalykams :) Vien dėl šios priežasties BAMBOOLOGY labai tinka dovanoms.

 

Taigi, produktai, kuriuos naudojau:

  1. Jauninantis veido kremas – jis patiko bene labiausiai, maloni tekstūra, tikrai pamaitino ir drėkino net mano išrankią mišrią odą. Nesausino, aš jį naudojau pagrinde dieną, tačiau kartais ir vakare. Bet labiausiai man patiko šio kremo kvapas – jis, nors iš švelnus, tikrai neįkyrus – toks rytietiškas, ajurvedinis. Kai keliaudavau Indijoje, pas juos visi kremai kvepia beveik vienodai, panašiai – va tokiu kvapu, kaip ir šis. Tad man kremo tepimas kiekvieną kartą kelia labai gerų emocijų ir prisiminimų. 
  2. Valanti veido kaukė su anglimi – malonaus, švelnaus, neutralaus kvapo, labai įdomios tekstūros, su anglies gabaliukais, kurie pamasažavus ištirpsta ir įsimasažuoja į odą, gaunasi toks papildomas švelnus pilingas. 
  3. Jauninanti veido kaukė – taip pat švelnaus, neutralaus kvapo, pamaitina odą, nors įeina baltas molis, tačiau odos visiškai nesausina ir netempia.
  4. Veido eliksyras – apie šį produktą galiu parašyt mažiausiai, nes jo buvo toks intensyvus ir man asmeniškai nemalonus kvapas, kad aš užsidėjus jo, pabuvau gal keletą minučių ir bėgau plauti veido. Aš esu be galo jautri kvapams, o plius dar kai bandžiau šią kosmetiką, sutapo su badavimo pradžia, kai jautrumas kvapams dar suintensyvėja. Tik pamenu, kad dilgčiojo odą, tai net pažiūrėjau ar nėra ten alkoholio, tačiau alkoholio nėra, tai turbūt buvo veiklieji ingredientai. Šį serumą padovanojau mamai, o jai ir kvapas ir pats serumas labai patiko.

Apibendrinus, man patiko ši kosmetika. Tik aš, kaip visada, kažką sugalvoju savaip, tai turiu tokį įprotį jau kelis metus, visada, kai naudoju kažkokį kremą ar kaukę – jį paturbinu – įlašinu lašelį aliejaus ar praturtinu lašeliu eterinio aliejaus. Tai mano mėgstamiausi kosmetikos priemonių „prieskoniai“ šiuo metu yra: erškėtrožių kauliukų aliejus (kai noriu dar labiau pamaitinti), šaltalankių aliejus (jei oda po saulės, ar jaučiu, kad jai reikia daugiau gydymo), taip pat jauninantys ir be galo skaniai kvepiantys – ylang ylang ir pelargonijų eteriniai aliejai. Tik, kad pelargonijų aliejus stipresnis ir jo įlašinus į kremą, nevertėtų naudoti aplink akis. Kaip naudoju? Tiesiog paimu šiek tiek kremo ant delno ir ten pat įlašinu „prieskonių“ ir išmaišau, o tada jau dengiu veidą ir kaklą. 

Kokia kosmetika jūsų mėgstamiausia pastaruoju metu? 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-07-08