Ernesta: WET N WILD kosmetikos atradimai ir video apžvalga

Apžvalgininkė Ernesta išbando WET N WILD kosmetikos priemones iš EUROKOS.
Jos atsiliepimas ir video apžvalga.
 
„Labai dažnai galima išgirsti, kad šiais laikais yra labai brangios kosmetikos priemonės. Uždavus klausimą kodėl taip galvojama, kas antras atsakymas būna susijęs su brangiomis makiažo kompanijomis. Šiais laikais įsitvirtinęs įsitikinimas, kad jei priemonės kaina nesiekia 20 eurų, neverta net gaišti laiko. Tačiau išbandžius, kiekvienam prieinamas makiažo priemones, lieka nuostaba, kad ne kaina lemia priemonės kokybę. Labai geras pavyzdys - WET N WILD makiažo kompanija:
©WET N WILD PHOTO FOCUS makiažo pagrindas/skysta pudra - tinkanti įvairiems odos tipams (tiek į riebumą linkusiai, tiek sausai odai), turi puikų maskavimo efektą ir nesubėga į raukšleles. Jei reikėtų įvertinti, patektų į mylimiausių sąrašą.
©WET N WILD LASH RENEGADE blakstienų tušas (Brazen Black) - gyvenant tokioje lietingoje šalyje, viena iš svarbiausių makiažo priemonių - vandeniui atsparus tušas. Niekas nežino, kada teks susidurti su vandens lašais, o pandos įvaizdis tikrai ne visiem tinka ir patinka. Nepraleisiu to, kad šis tušas ilgina blakstienas ir joms suteikia apimties efektą.
©WET N WILD MEGA LAST MATTE lūpų dažai - stipraus pigmento atspalviai, lengvai pasidengia, suteikia matinį efektą.
©Wet n wild WET N WILD MEGA GLO HELLO HALO skaistalai ir švytėjimo suteikianti pudra - suteikia natūralaus švytėjimo, pagyvina makiažą, suteikia odai gaivumo ir gyvumo.
©WET N WILD THE PRIDE METALLIC akių vokų šešėlių paletė - stipraus pigmento, galima rasti nuo ryškiausių iki natūralių atspalvių. Su šia palete pavyks sukurti ne tik vakarinį, bet ir natūralų / kasdieninį įvaizdį.
Sėkmės išbandant WET N WILD makiažo priemones ir lauksime Jūsų atsiliepimų!“
 

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-03-31