Emilija: vasariškas įvaizdis su PHYSICIANS FORMULA kosmetika

Sveiki,
šiandien pakalbėsiu apie kosmetiką vasaros laikotarpiu. Noriu akcentuoti tai, jog vasarą renkuosi visai kitokią kosmetiką nei žiemą. Vasarą man norisi lengvumo savo makiaže, švytinčios veido odos ir pieštuku paryškintų akių. Atkreipiu dėmesį ir į tai jog veido oda tokiu laikotarpiu daugiau riebaluojasi ir dėl to kemšasi, prieš įsigyjant kosmetiką labiausiai atkreipiu dėmesį į jos sudėtį ir tekstūrą.

Šią vasarą pasirinkau PHYSICIANS FORMULA kosmetiką, būtent dėl to jog Instagram’e girdėdavau merginas liaupsinant šį prekinį ženklą. Tačiau prieš pradedant ją naudoti pasidomėjau išsamiau, kuom gi ji ypatinga. Greičiausiai, kaip ir daugumą moterų mane sužavėjo šios kosmetikos atsiradimo faktas – PHYSICIANS FORMULA gimė iš meilės, šią kosmetiką ėmė kurti garsus alergologas Frankas Crandallas savo žmonai, turinčiai itin jautrią odą. Taip pat jos nebandytos su gyvūnais, hipoalerginės: be sintetinių kvapiklių, parabenų ir daugiau nei 100 kitų dirgiklių, įprastai naudojamų kosmetikos gamyboje.

 

 

PHYSICIANS FORMULA MINERAL WEAR biri pudra – Creamy Natural

Tai biri mineralinė pudra, ji tolygiai padengia odą ir padeda paslėpti netobulumus. Priemonė neapkrauna odos ir suteikia jai satino švelnumo. Ja dengiu visą veido oda įtapšnojimo judesiais, tam naudoju kempinėlę. Padengia tolygiai, neapsunkina veido odos, maskuoja. Norint šlapio efekto, kartais ją sumaišau su veido fiksatoriumi arba PHYSICIANS FORMULA ARGAN veido dulksna apie kurią pasakoju tolimesniame aprašyme.

Pasirinkite su kokia priemone norite maišyti, pagal tai koks jūsų odos tipas. Mišriaodėms rekomenduoju fiksatorių, sausos odos savininkėms idealus variantas - PHYSICIANS FORMULA ARGAN veido dulksna.

 

 

PHYSICIANS FORMULA BUTTER BRONZER kompaktinė pudra – Bronzer

Tai daugumos jūsų jau pamilta priemonė, kurią labiausiai troškau išbandyti. Tai pirmiausia mane sužavėjo aromatas sklindantis tik atidarius pakuotę, jis tarsi nuskraidina į tropikus. Graži ir ryški pakuotė, kuri ir naudojant pasiteisino – kompaktiška, yra veidrodėlis ir papildomas veido šepetėlis, kuris praves nebent kelionėje. Kompaktinės bronzinės pudros sudėtis papildyta Murumuru sviestu, kuris drėkina ir atgaivina odą. Priemonės tekstūra švelni ir turi spindesio. Bronzer atspalvis maniau tiks veido kontūravimui, tačiau jis beveik atitinka mano odos atspalvį, dėl to tose vietose, kur noriu veidą paryškinti bronzerio dedu daugiau.

Pritariu merginoms, kurioms patiko ši priemonė, tikrai įsigysiu dar kartą – tik vasarai pasirinksiu tamsesnį atspalvį. Man ši priemonė pasirodė labiau tinkanti veido kontūrams ryškinti, nei visai veido odai padengti. Greičiausiai dėl to, jog mano oda mišri ir žvilgesio truputį per daug naudojant BUTTER BRONZER ant visos veido odos.

 

 

PHYSICIANS FORMULA ARGAN WEAR 2 IN 1 veido dulksna

Tai dulksna tinkanti veidui, kūnui, plaukams ir net nagų odelėms prižiūrėti. Arganų aliejaus ir organinio kokosų vandens derinys drėkina ir atgaivina odą, suteikia švytėjimo. Intensyvaus kvapo dulksna tinkama naudoti prieš makiažą, sudrėkinti veido odai ir taip paruošti odą gaiviam įvaizdžiui. Kaip ir minėjau anksčiau, ji puikiai tinka maišymui su biria MINERAL WEAR pudra. Priemonė pasirodė įdomi, nes nieko panašaus iki šiol neesu turėjusi. Manau ji idealiai tinka sausoms odos vietoms sudrėkinti, neleisti šerpetoti ir tiesiog atgaivinti odą. Nuo šiol šią daugiafunkcę priemonę imu kartu į atostogas!

 

 

PHYSICIANS FORMULA SHIMMER STRIPS akių kontūro pieštukai

Akių pieštukas man yra svarbesnis akių makiaže, net už blakstienų tušą. J Tiesiog mėgstu paryškinti akis pravedant voką pieštuku arba skystu akių pravedimu, o blakstienas palieku nedažytas. Dažniausiai taip būną vasarą! Dėl to išbandžiau PHYSICIANS FORMULA akių pieštukus. Pakuotėje yra trys vienetai skirtingų atspalvių pieštukai. Šampaninis, rudas ir juodas. Kaip teigia gamintojas, akių kontūro pieštukai yra atsparūs vandeniui ir gali išlikti iki 24 valandų. Koks mano įspūdis? Pirmiausiai man jie pasirodė kieti, sunkiai dengiantys. Tačiau po kelių panaudojimų, greičiausiai nuvaliau viršutinį sluoksnį, pieštukų tekstūra suminkštėjo. Visi pieštukai turi lengvo žerėjimo, puikiai pritaikomi prie bet kokio makiažo įvaizdžio ir gerai išlieka. Juos lengva derinti tarpusavyje – šampaninį atspalvi dengti plačiau, o į akies kamputį siauriau dengti tamsesnį, rudą arba juodą. Taip susikursite ryškesnį, vakarinį makiažą. Man paliko įspudį ir tai jog ištraukus pieštuko galiuką jis pavirsta drožtuku, tad norint susiaurinti peštuko galvutę galite jį lengvai pasiaurinti slapto drožtuko pagalba.

 

 

PHYSICIANS FORMULA EYE BOOSTER blakstienų serumas ir akių kontūro plunksnelė

Trokšti ilgų blakstienų, joms nekenkti, bet tuo pačiu ir dažyti akis? Šaunu, radai puikią priemonę! Ši priemonė nėra tik skystas juodas akių pravedimas, ją naudojant gerinama blakstienų būklė. Šis PHYSICIANS FORMULA serumas gerina blakstienų išvaizdą (skatina augimą, paryškina ir pabrėžia akis). Šios priemonės nenaudoju kasdien, dėl to rezultatais apie blakstienų pokyčius, kolkas pasidalinti negaliu. Tačiau kaip pravedimas ši priemonė pateisino mano lūkesčius, lengvai dengia ir puikiai išlieka. Visiškai nealergizuoja, dė to ji saugi jautrioms akims ir kontaktinių lęšių naudotojams.

 

 

Su šypsena,

Emilija iš instagram @emiciute

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-07-14