Emilija: laikas poilsiui su MOMENTS4ME veido kaukėmis!

Laikas poilsiui su MOMENTS4ME veido kaukėmis!

Pakalbėkime apie skiriamą laiką sau! Ar dažnai tokį laiką turite?

Šiuolaikinė moteris yra labai veikli, tad toks laikas dažniausiai būna minimalus.

Tačiau tam, kad mūsų oda atsigautų greitai ir produktyviai labai rekomenduoju išbandyti MOMENTS4ME veido kaukes. Išbandžiau dvi veido kaukes, viena skirta po darbo, kita – po sporto.

MOMENTS4ME AFTER WORK veido kaukė skirta pavargusiai veido odai prižiūrėti. Kaip gamintojas rašo, ji skirta po darbo dienos.

Kadangi dažniausiai pavargusios jaučiamės po ilgos darbo dienos, mums reikia greito atsigavimo. Ypač tai svarbu mūsų veido odai!

Šią kaukę išbandžiau po ilgos ir itin darbingos savaitės, oda akimirksniu tapo sudrėkinta ir atgaivinta. Ergonomiška kaukės forma ir elastinga medžiaga (tarsi antra oda) prisitaiko prie veido kontūrų ir leidžia mėgautis. Veido kaukę laikiau apie 20 minučių, įsijungiau ramią muziką... Ir atsipalaidavau. Skysčio perteklių įmasažavau i veido ir dekoltė zonas su pirštų pagalvėlėmis. Jausmas nepaprastai geras, rekomenduoju!

 

 

Kita veido kaukė, kurią išbandžiau - MOMENTS4ME AFTER SPORT. Šią veido kaukę rekomenduoja naudoti po sporto, kuomet odą reikia akimirksniu sudrėkinti ir remineralizuoti. Anksčiau nebuvau susimasčiusi, kaip svarbu atgaivinti ir nuraminti veido odą po sporto. Ši kaukė yra dvigubo poveikio, ji gerina į raudonį linkusios odos būklę ir taip pat aprūpina odą būtinu drėgmės kiekiu bei mineralais. Vietomis, mano veido oda yra linkusi parausti greičiau, dėl  to man ypač svarbu buvo įvertinti jos poveikį. Šią kaukę išbandžiau po sporto ir mane apgaubė visiška atsipalaidavimo ”banga“. Veidas nurimo, raudonis praėjo, jaučiausi puikiai! Manau ją nuolat įsigysiu ir naudosiu žiemos metu, kadangi šildymo sezono metu oda ypač jaučiasi dehidratavusi ir jai reikia greito atsistatymo.

Šios veido kaukės pagamintos iš 100 % natūralios, biologiškai skaidžios bioceliuliozės. Unikali kaukės medžiaga – bioceliuliozė, puikiai priglunda prie odos tarsi antra oda ir akimirksniu nuramina bei aprūpina odą drėgme. Labai svarbu prieš naudojimą tinkamai paruošti veido odą – ją tinkamai nuvalyti ir dar nuplauti šiltu vandeniu. Merginos, pats laikas skirti produktyvaus laiko sau!

 

Iki, @emiciute

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-10-30