Dovilė pasakoja apie ABSOLUTE NEW YORK kosmetiką iš Korėjos

Labas! Kaip jūs? Aš tai labai laukiu vasaros, nes jai turiu labai daug planų. O kol ji ateidinėja, parašysiu apie naujas išbandytas priemones - Absolute New York Miracle Mucin veido emulsiją ir paakių kremą su sraigių sekreto filtratu.

Korėjietiška kosmetika ir sraigių filtratas - man du neatsiejami dalykai. Kuomet kažkada išbandžiau tokį produktą pirmą kartą, įsimylėjau iš karto. Įsimylėjo ir mano oda. Turiu probleminę odą, kuri šiaip riebi, linkusi į spuogus, tačiau kartais nuo visokių kosmetikos priemonių pasausėja. Ypač prie nosies. Tiesa ta, kad net ir riebią odą reikia labai kruopščiai ir nuoširdžiai drėkinti, kadangi išsiskiriantys riebalai - odos atsakas į tai, kad oda per sausa, ją reikia "sutepti". Visą mėnesį savo odą drėkinti rinkausi Absolute New York priemones iš Eurokos.

Pradėsiu nuo paakių kremo:

 

Man neseniai suėjo 21-eri. Sakytum, jauna dar, augu, o ne senstu, kam man paakių kremas. Tačiau žinokit, šitas paakių kremas yra labai fainas tuo, kad lipnoka ir tirštoka konsistencija greitai įsigeria į odą ir paakiai tampa sudrėkinti bei pamaitinti. Tikrai neskelbiu, kad šis paakių kremas pašviesins jūsų tamsius ratilus po akimis. Tamsūs ratilai - plonos odos pasėkmės. Kuo ji plonesnė, tuo labiau persišviečia mūsų kraujagyslės (mėlynos spalvos venos) po akimis. Krintanti švisa (ypač, jei ji stipri iš viršaus) dar labiau išryškina tamsumą. Geriausia priemonė tamsiems ratilams naikinti - "pakelti" tą plonytę odą, kad ji nebūtų prie pat kraujagyslių ir tada jie matysis mažiau. Na, bet čia jau injekcijų pagalba. Produktai tik gali sušvelninti visą situaciją ir neleisti odai dirgti bei dar labiau plonėti ir jautrėti. Be galo švelni paakių oda pasidaro po šio kremo, tas švelnumas juntasi ilgai, tad jaučiuosi lyg turėdama super apsaugą.

Priemonės malonus, gaivus kvapas, kuris neerzina ir nėra stiprus. Labai fainas dozatorius, tas mažas antgaliukas leidžia patogiai dozuoti produktą, jis išbėga tiesiog paspaudus tūbelę. Nereikia daug, kad pasiteptum paakius, dar mėgstu ir pasitepti visą akių zoną - nuo antakio apačios iki paakių, kad suteikčiau meilės ir vokams. Aplikuoti patariu labai švelniai, oda šioje srityje labai delikati, plona ir jautri.

Ką galiu pasakyti apie veido emulsiją?

 

Kas sekate mane instagrame (d.dalmantaite) tikriausiai matėte storius, kai kėliau ir buvau tokia susimąsčiusi - ar tikrai šito produkto toks dozatorius. Nes atsukau, o ten - skylė tiesiog ir viskas. :D Bandžiau ieškoti internetuose, bet niekaip nepavyko rasti atidarytos pakuotės, tai ir nežinau dabar, ar blogai atidariau ir atsukau per daug, ar tikrai čia taip reikia. Nes jeigu tikrai, tai nelabai yra patogu. Kadangi produktą reikia "išsikratyti" sau į delną, kad galėtum pasitepti. Emulsija įpakuota į labai sunkią stiklinę pakuotę, jaučiasi kokybė ir prabanga, nes aš jums sakau, šitas butelys sveria. :D Kvapas toks pat kaip ir paakių kremo, konsistencija šiek tiek kitokia. Emulsija labiau skaidri ir labiau gelinė, nei paakių kremo. Akimirksniu įsigeria į odą, jokio jausmo po pasitepimo apart to, kad padrėkinta ir švelni oda.

Taipogi labai taupus produktas, kurio nereikia daug, naudoju jau ilgai kasdien ir tikrai išnaudojau gal tik pusę pakuotės. Drėkinimas - dešimt balų. Mano odos nesudirgino, galbūt kaip tik - labiau nuramino. Tai yra produktas, kurį tikrai labai noriu padovanoti savo mamai, nes jos odai labai reikia švytėjimo bei drėgmės, ko tikiu, kad šitas produktas jai suteiks.

Apibendrinant - eilinį kartą nenusivyliau korėjietiška kosmetika, norisi bandyti dar ir dar! O kad taip norisi, tai dar yra noras ir kad jūs pabandytumėte, tai jei tik turite galimybių ir pakankamai smalsumo - šiuos produktus galite įsigyti Eurokos. Tiek fizinėse, tiek internetinėje parduotuvėje.

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.