Dovilė: EO LABORATORIE plaukų priežiūros priemonės mane sužavėjo

Dovilė apžvelgia EO LABORATORIE plaukų priežiūros priemones, kurios ją sužavėjo savo sudėtimi ir rezultatais!
Kviečiame žiūrėti jos video apžvalgą ir patiems išbandyti šias EO LABORATORIE priemones.
Dovilė, apie išbandytas priemones:
„Kai perku plaukų priežiūros priemones, labiausiai atkreipiu dėmesį ne į tai, ko jose yra, o į tai, ko nėra. EO LABORATORIE plaukų priežiūros priemonės yra vienos švelniausių, kurias esu bandžius – išbandytų produktų sudėtyje nėra sulfatų, silikonų ir parabenų, naudojama gausybė natūralios kilmės ingredientų.
- Ultra volume apimties suteikiantis šampūnas tikrai suteikia daugiau apimties ploniems plaukams, o dėl plaukų kvapo netgi gavau komplimentų.
- Plaukų augimą AKTIVIZATORIE skatinančią kaukę, kuri tuo pačiu ir atkuria bei puoselėja pažeistus plaukus, reikia naudoti ilgesnį laikotarpį, tad būkit kantrūs! Po kaukės plaukai būna žvilgantys ir pamaitinti.
- Argano plaukų aliejų, kurį sudaro ne tik argano, bet įvairių natūralių aliejų kompleksas, naudoju kaskart po plovimo ant drėgnų plaukų. Must-have sausiems plaukų galiukams. Svarbiausia naudoti vos lašelį ir gerai įtrinti rankose.
- Plaukų modeliavimo priemonė, apsauganti nuo karščio labai patiko savo patogia pakuote ir lengva it vandenėlis konsistencija. Vienintelis minusas – gana saldus kvapas, kuris pradžioj gali suerzinti, bet dienos eigoj susilpnėja.“
 

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-03-24