Cerollainmakeup: plaukų priežiūros priemonės iš HS Milano

Labas visiems! 

Šį kartą papasakosiu apie plaukų priežiūros priemones iš HS Milano.

 

Išsirinkau EMMEDI HS MILANO REBALANCING SEBUM CONTROL šampūną , skirtą besiriebaluojančiai galvos odai, plaukų kaukę, skirtą šviesintiems plaukams ir blizgesio suteikiantį plaukų serumą. Išbandžiusi visas šias priemones likau maloniai nustebinta! Išplauti plaukai tapo labai švelnūs, glotnūs ir blizgantys, tartum iš salono.

 

 

Pats šampūnas yra skystos konsistencijos ir neturi spalvos. Kvapas įdomus- jaučiasi citrina susimaišiusi su mėta, kuri, tiesa, šaldo galvos odą!

Kaukė EMMEDI HS MILANO ANTI - YELLOW ryškiai mėlynos spalvos, savyje turi daug aliejų. Labai patiko! Nes prikėlė iš numirusiųjų mano senai užmirštą ,,balayage” dažymą. Plaukų galiukai gražiai pašviesėjo ir įgavo šaltą toną.

 

 

Plaukų serumas EMMEDI HS MILANO ILLUMINATING apsaugo plaukus nu galiukų skilinėjimo ir suteikia šilko švelnumo. Jame yra silikonų, todėl pasitepus juo plaukai slysta ir gražiai spindi. Labai malonus kvapas- kvepia nektarinais!

 

 

Pats brandas ,,HS Milano” skelbia, kad kuria produktus be sls, parabenų ir silikonų. Tačiau jei Jums rūpi švari produktų sudėtis reikėtų paanalizuoti kiekvieno produkto ingredientus atskirai, nes kiekvieno produkto sudėtis labai skiriasi.

Jei Jūs turite pūstus, storus plaukus, manau šios priemonės puikiai tiks, nes suglotnins ir sušvelnins patį plauką. Aš šias priemones naudoju ypatingoms progoms, tada, kai noriu, kad mano plaukai atrodytų tobulai ir spindėtų!

Karolina Milašauskaitė

@cerollainmakeup

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-03-12