Blakstienų serumas, kuris tikrai skatina blakstienų augimą! Rezultatais dalinasi apžvalgininkė Gintarė

Ar naudojate blakstienų serumus savo rutinoje? Jei dar ne, tai manau, jog tikrai verta pabandyti - tai tikrai veikia! O aš išbandžiau LONG4LASHES F C 5 POWER FORMULA blakstienų augimą skatinantį serumą ir LONG4LASHES ENHANCING puoselėjantį blakstienų tušą. 

 

 

Rezultatai buvo pastebimi jau po dviejų savaičių naudojimo, o vėliau rezultatai vis gerėjo! Mano blakstienos yra gan trumpos, augančios žemyn, ne itin tankios. Tačiau panaudojus serumą pastebėjau, jog tankumas smarkiai padidėjo, blakstienos pailgėjo ir daug lengviau užsiriečia, skirtumas  tikrai pastebimas nors ir sunku perteikti nuotraukose.

 

 

Serumą reikia naudoti kiekvieną vakarą prieš miegą, tepti viršutinę blakstienų liniją. Man patiko, jog serumą labai lengva aplikuoti, nes šepetėlis yra labai patogus, o pats serumas nėra labai skystas ir bėgantis. Po aplikavimo akys neapsunksta ir netrukdo matyti, kas dažnai būna naudojant serumus. Manau šio serumo man užteks dar ilgam, nes tikrai skalsiai naudojasi. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, kurios maitina blakstienas, gerina blakstienų būklę ir padeda joms augti. Sudėtyje neradau kenksmingų ingredientų, tad yra saugus naudoti.

Taip pat išbandžiau ir Long4lashes blakstienų tušą. Jo sudėtyje yra biotino, hialurono rūgšties ir kitų veikliųjų medžiagų, kurios stiprina blakstienas ir padeda joms augti. Šis blakstienų tušas yra gan sausos konsistencijos, dengiasi itin lengvai, blakstienos atrodo kaip natūraliai juodos. Manau, tai būtų ideaus variantas tiems, kurie nori tik pabrėžti blakstienas ir nemėgsta ryškių blakstienų efekto.

 

 

Ačiū, kad skaitėte! Iki kitų apžvalgų, mielieji.

Gintarė @gince7

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-08-11