Besame: LIVE CLEAN Fresh Water linija

Yra žmonių, kuriems plaukų priežiūros priemones, ypač šampūnus atsitaikyti labai nesunku. Aš nesu vienas iš tokių žmonių. Su greitai besiriebaluojančiais plaukais ir gana jautriu skalpu šampūnus kartais tenka keisti dažniau nei kojines. Todėl buvo gana smalsu grįžti prie Live Clean kompanijos, kurią buvau pamiršusi dėka prieš porą metų bandytos Bali aliejaus linijos, kuri man visiškai netiko ir yra jau nebegaminama. O kaip gi bus su Fresh Water, valyto vandens linija..? Mano vonioje dabar apsigyvenusi visa linijos trijulė - plaukų šampūnas, kondicionierius ir kūno prausiklis. Tai iš pradžių nuo šampūno!

LIVE CLEAN plaukų šampūnas "Fresh water" yra apibūdinamas kaip drėkinamasis ir padedantis atkurti drėgmės balansą, todėl plaukai turėtų atrodyti gyvybingi, minkšti ir purūs bei yra skirtas sausiems plaukams prižiūrėti. Na, čia man buvo siurprizas, nes tikėjausi, kad šampūnas bus labai švelnus ir greitai riebins plaukus, bet pasirodo, kad visai ne! Nors jis 98 % natūralus ir neturi šiurkščių ploviklių, bet galvą išplauna puikiai ir stipriai, šampūnas prie agresyvesnių ir man tai patinka, nes su švelniais šampūnais trūksta gaivos ir plaukai ima riebaluotis labai greitai. Net ir putojimu buvau nustebinta, nes visuomet atrodo, kad natūralesnės sudėties šampūnai putoja silpniau, bet šitas užputoja greitai ir gausiai. Be to, ir purumo nuo šaknų tikrai suteikia! Tiesa, po plovimo plaukai net truputį girgžda, atrodo sausesni, todėl nepritarčiau, kad jis jau toks drėkinantis ir sausiems plaukams.. Manau sausus plaukus gali dar labiau išsausinti, bet normalių/riebių plaukų savininkėms pabandyti tikrai rekomenduočiau.

Na, o po šampūnų paliekantį sausumą dažnai taiso kondicionieriai ir LIVE CLEAN plaukų kondicionierius "Fresh water" turėtų stiprinti plaukus, suteikti nepaprasto minkštumo, purumo ir žvilgesio. Kondicionierius vidutinio skystumo, nepykčiau jei būtų ir riebesnis, nes bent man trūksta to sunkumo. Pasirodė pakankamai paprastas, lengvas, nors lyg šiek tiek minkštumo ir suteikia, plaukai tikrai nelieka sausi ar neišpinami, bet norėtųsi daugiau - to žvilgesio, šilkinio slidumo. Tačiau nieko blogo pasakyti tikrai negaliu. Galbūt labiau tiktų visai gležniems ploniems plaukams, kurių nesinori apsunkinti.

Na, ir LIVE CLEAN kūno prausiklis "Fresh water", kuris turi švelniai nuvalyti odos nešvarumus, drėkinti odą, suteikti jai švelnumo ir lygumo pojūtį. Taip pat papildytas natūraliomis minkštinamosiomis ir drėkinamosiomis medžiagomis. Iš pradžių labai nustebino dydis, nes tie 500 ml atrodo kaip visas litras ir vonioje niekur netelpa ir nedera, bet toks prausiklis turėtų patikti tiems, kas nori daugiau už mažiau. Prausiklis perlamutrinis ir išties švelnus, gerai putoja, gerai ir nuprausia. Nėra sausinantis. Dėl veikimo tikrai neturiu prie ko kabinėtis - savo darbą padaro.

Beje, visa linija kvepia beveik vienodu, gaiviu, bet kartu truputį ir saldžiu, sakyčiau vaisiniu kvapu, tik konkrečiai kuo, įvardinti negaliu. Tas kvapas ant plaukų po naudojimo pasilieka bent dienai, bet būna pakankamai lengvas, tai nei trupučio neerzina.  

Besame iš besameapzvalgos.lt

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.