Besame: BEAUTY JAR – viliojančiai ryški kosmetika!

Mano akis labai patraukė spalvingi, žaismingo dizaino, unikalių pavadinimų priemonių indeliai iš BEAUTY JAR, kuris yra naujas ryškus ir modernus latvių kosmetikos prekės ženklas, kuriantis vonios burbulus, druskas, šampūnus, dušo želes, odos šveitiklius ir panašias priemones. Priemonių stilistika man labai priminė anksčiau Lietuvoje buvusį Lush prekinį ženklą, kurio nėra tekę bandyti, tad dar įdomiau buvo išbandyti BEAUTY JAR asortimentą! Taip pat teigiama, jog šio prekės ženklo kuriamų priemonių formulėse nėra SLS ir parabenų bei dalis asortimento turi daugiau nei 90 % natūralių sudėtinių dalių. Taigi, ką išbandžiau? Pirmieji produktai – tai du galvos odos šveitikliai, pavadinimais BRAINSTORM bei MINTALLICA. Kaip matosi, nors priemonių paskirtys vienodos, tačiau tekstūros labai skiriasi.

BRAINSTORM galvos odos šveitiklis yra gana aliejingas ir savyje turi daug labai smulkių dalelių iš migdolų lukštų bei bambuko stiebų miltelių, kurie atlieka šveičiamąją funkciją. Sudėtyje taip pat yra imbierų miltelių, kurie gali paskatinti plaukų augimą, bei migdolų aliejaus. Šveitiklis turi ryškų migdolinį kvapą, patiko jog šveičiamosios dalelės yra natūralios, bet vandenyje netirpios, todėl pasiekia ir patį skalpą, o ne tiesiog pranyksta plaukuose. Bešveičiant galvą, priemonė pradeda putoti, tad vėliau, plaunant su šampūnu, jo reikia kur kas mažiau. Visgi priemonė nesijautė agresyvi, bet greičiausiai dėl sudėtyje esančio SLES (į SLS panašios medžiagos) ir druskos šiek tiek pasausino skalpą, todėl siūlyčiai jautriai, sausai, pažeistai odai bandyti atsargiai.

MINTALLICA galvos odos šveitiklis yra visai kitokios konsistencijos – tarsi želė ir juodas it naktis. Jame taip pat yra natūralių bambuko ir migdolų pudros dalelių, kurios atsakingos už šveitimą, ir anglies, kuri ne vien suteikia spalvą, bet turėtų išvalyti nešvarumus ir plaukų formavimo priemonių likučius. Taip pat akcentuojamas antiseptinis eukaliptų aliejus bei mentolis. Šios priemonės sudėtis kiek saugesnė, kaip putodaris naudojamas švelnesnis Sodium Coco-Sulfate. Šveitiklis turi labai stiprų mentolio ir eukaliptų kvapą, kuris užkvėpina net visą vonią ir kurį laiką lieka plaukuose. Lyginant su  BRAINSTORM šveitikliu, MINTALLICA turi daug mažiau šveičiamųjų dalelių, jos itin smulkios ir labai retos, tuo tarpu želės konsistencija yra riebesnė, sunkiau išsiplauna iš plaukų. Šveitiklis vėsina, šiek tiek pašaldo skalpą. Abu galvos odos šveitikliai tikrai gana mažiukuose 100 g indeliuose, bet naudojasi pakankamai skalsiai.

Trečioji priemonė, kurią išbandžiau yra SUGAR LADY kūno šveitiklis. Šis šveitiklis kiek didesniame, 180 g indelyje. Jis apibūdinamas kaip minkštinamasis: organinis cukrus šiurkščią ir nelygią odą žada padaryti glotnia ir švelnia, o sudėtyje esančios erškėtrožės žada pamaitinti odą vitaminais ir išlyginti odos toną. Be jų, sudėtyje dar yra kukurūzų ir palmių aliejų, kakavos ir taukmedžio sviesto. Šis kūno šveitiklis yra be galo ryškus, rožinis ir taip pat gausiai parfumuotas, na man kvepia tarsi braškėmis, uogomis, bet kvapas sintetinis. Kai šveičiu odą man kvepia skaniai, bet jaučiu, kad toks ryškus kvapas ilgainiui gali ir įkyrėti, nes vonia net po paros vis dar kvepia! Šveitiklis yra tarsi pasta, cukraus dalelės vienos su kitomis labai sulipę, drėgnos, aliejingos, kas man patinka, nes neišbyra iš rankų. Šveičia gerai, bet ne per daug agresyviai, nepalieka riebaluotos plėvelės ant odos, bet tikrai paminkština, sušvelnina odą.

Na, ir paskutinė priemonė, labai įdomus JELLY FISH rankų ir kūno muilas. Atsargiai, tai beveik tikra medūza! Ji slys jums iš rankų, bet verčiau pagaukite ją – sudėtyje yra dumblų ekstrakto, kuris drėkina net sausiausią odą. Gelis puikiai putoja ir nelimpa prie rankų. Šią želę galima atgnybti ir naudoti mažą gabaliuką arba paimti visą gelį iš indelio ir sudrėkinus naudoti jį visą. Antras variantas man pasirodė kur kas praktiškesnis, nes želė tokia vientisa jog sunkiai atsignyba ir besiprausiant tas mažas gabalėlis labai lengvai pabėga. Mane maloniai nuteikia ryški vandenyno mėlynumo spalva ir švelnesnis nei kitų priemonių, gaivus kvapas. Tiesa, šiek tiek prieštaraučiau aprašymui, nes želė-muilas man nepasirodė labai putojantis, o taip pat ir šiek tiek pasausina odą ir nėra pačios praktiškiausios konsistencijos naudojimui. Tačiau produktas labai unikalus ir žaismingas, nieko panašaus iki šiol dar neteko bandyti, todėl išties smagu naudoti!

Tad štai, tokie mano išbandyti produktai iš BEAUTY JAR. Išties kosmetikos pakuotės tokios patraukliai žaismingos akiai, kad visi produktai jų asortimente vilioja!

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.

Linkėjimai,

Besame iš besameapzvalgos.lt


Paskelbta: 2020-01-02