Apžvalgininkės Dorotos makiažo kempinėlių kokteiliai

Jau keletą metų makiažo kempinėlės yra neatsiejamas pagalbininkas, dengiant veidą skysta pudra. Kempinėlių  privalumai: greitesnis, tolygesnis bei labiau higieniškas būdas negu pirštai, o trūkumai: sugeria į save daugiau priemonės (lyginant su pirštais ar šepetėliu) bei jas būtina plauti po kiekvieno panaudojimo, bet ko nepadarysi vardan grožio. Šiandieną rinkoje galime surasti įvairiausių formų kempinėlių, apžvelgsiu keletą skirtingų formų kempinėlių:


ELITE makiažo kempinėlė
Dizainas: kiaušinio formos
Nuomonė: Balta spalva man visada asocijuojasi su švara, elegancija bei prabanga. Turėti savo kosmetinėje baltą kempinėlę labai malonu, bet išlaikyti jos baltumą naudojant ją su kreminiu makiažo pagrindu yra iššūkis. Plačiąja kempinėlės puse patogu dengti kaktos bei žandų zonas, o smailiąja – paakius, nosį bei smakrą. Sudrėkinta kempinėlė nepadidėja, tačiau išspausti perteklių iš jos gan sunku. Nors kempinėlė ir kietoka, bet veidą padengia gražiai. Nors sunaudodama daugiau priemonės, tačiau rezultatas patiko - veido oda buvo padengta tolygiai. Turiu pastebėti, kad kempinėlė išsiplauna lengvai ir greitai.

 

 

 

 

 

QVS kosmetinė kempinėlė
Dizainas: ovali ir plokščia
Nuomonė: Kempinėlė yra ypač minkšta ir švelni – ja labai malonu dengti veidą. Kempinėle patogu tepti skystą pudrą, net tokiose vietose kaip paakiai ar nosies sparneliai – tiesa toms vietoms reiktų naudoti kempinėlės briauną. Turiu pastebėti, kad kempinėlė nevisiškai tolygiai padengia veidą skysta pūdra. Kadangi ši kempinėlė man primena kempinėles iš presuotų pudrų ją išbandžiau fiksuojant veidą biria pudra ir šiuo dengimu likau patenkinta. Veidas buvo padengtas tolygiai, taip pat labai gerai užsimaskavo spuogeliai ir paraudusios vietos – fiksuojant šepetėliu nebūčiau to pasiekusi. Gamintojas rašo, kad kempinėlė gali būti naudojama ir veido valymui. Išbandžiusi manau, kad kempinėlė labai tiks jautriam veidui valyti, nes kaip jau minėjau yra labai minkšta ir švelni.

 

 

 

MIZ CLUB makiažo kempinėlės

Dizainas:  stačiojo trikampio formos
Nuomonė: Pakuotėje yra 4 stačiakampio trikampio formos kempinėlės. Kempinėlės yra labai minkštos ir malonios veidui. Pati forma yra patogi degti veidą – ilgasis šonas tinka didesniems veido plotams, trumpasis – mažesniems, aštrūs kampai tinka paakiams, palei nosytę, antakius bei lūpas, tačiau norėtųsi kiek didesnes kempinėlės, tam, kad sutaupyti laiko. Sušlapinta kempinėlė sunaudoja dvigubai daugiau makiažo pagrindo, lyginant su tuo jei dengčiau šepetėliu ar pirštais. Tiesa, be pirštu pagalbos neišsiverčiau, nes kempinėlė išsklaido kreminę pudrą, bet jos neįtapšnoja į veidą, tad tą atlikau pirštais. Kas liečia plovimą, tai vienas du ir ši kempinėlė vėl švari.

 

 

 

 

 

 

 

BETER makiažo kempinė
Dizainas: rombo formos
Pagaminta: Ispanijoje
Nuomonė. Pakuotėje rasite dvi rombo formos kempinėles – baltą ir rausvą. Aštrūs kampai puikiai tinka nosies, smakro ir paakių zonai. Kempinėlę prieš naudojant reikia sudrėkinti – nenustebkite, kad ji nepadidės, o išlaikys savo proporcijas. Kempinėlė gražiai padengia veidą, bet ne iki galo įtapšnoja kreminę pudrą, tad reikėtų dar švelniai patapšnoti su pirštais. Kempinėlė tikrai netaupys Jūsų kreminės pudros – aš sunaudojau trigubai daugiau nei įprastai. Na, o plovimui reikės paaukoti kelias minutes.

 

 

 

 

 

 

 

 

BETER makiažo kempinė
 
Dizainas:  maža, trikampio formos
Nuomonė: Pakuotėje rasite aštuonias trikampio formos kempinėles, kurios skirtos makiažo pagrindui padengti, tačiau aš nusprendžiau, kad jomis patogiausia dengti / maskuoti paakius. Pirmiausiai sudrėkinta kempinėle šviesiname paakių zoną viską išlygindami, o tada kita švaria kempinėle užfiksuojame paakius biria pudra. Kempinėlių forma leidžia lengvai pasiekti paakius ir juos sutvarkyti, kas liečia veido dengimą – užtruksite, tad taupančioms laiką – nerekomenduoju.