Apžvalgininkė Viktorija: MERCEDES-BENZ - tobula dovana vyrui

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Et, mielosios, negalėdamos padovanoti vyrui svajonių automobilio, visada galime išsisukti iš padėties padovanodamos jam svajonių kvapą.. :))

 

Parfumeris Olivier Cresp pristato naują ir modernų kvapą, kuris priklauso aromatingų medienos ir vaisių kategorijai. Tai itin intensyvus, aromatingas ir elegantiškas vyriškas kvapas, kurį pabrėžia kedro lapų ir snapučio natos. Subtilios kriaušių natos derinamos su muskusinės ybiškės natomis ir taip išgaunamas gaivus, šiuolaikiškas aromatas. Prabangaus tualetinio vandens aromatas tęsiamas ryškiomis raudonmedžio ir ąžuolo samanų natomis.

 

Šis Mercedes - Benz Man aromatas sukurtas unikaliam, charizmatiškam bei dėmesio centre pripratusiam būti vyrui. Žinomumas - yra jo horizontas, sėkmė - kelionių draugas, o adrenalinas - jo pasiekimas. Jis savo gyvenimo aktorius...

 

Tiek aromatas, tiek įpakavimas yra be galo išskirtiniai, stiprūs, stilingi bei vyriški. Jei Jūsų vyras mėgsta išsiskirti - šis kvapas kaip tik jam. Aromato išsilaikymas taip pat tiesiog puikus - nuo ryto iki vakaro, tad tai tikrai bus kokybiška bei gera dovana vyrui.

Mes su vyru rekomenduojame! :)

Su meile,

Viktorija

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.