Apžvalgininkė Viktorija: išraiškingos akys su KISS

Sveikos, mielosios. Tikriausiai sutiksite, kad niekas kitas taip nepagyvina akių bei neparyškina akių makiažo, kaip ilgos bei išraiškingos blakstienos. Su blakstienų tušais gana sunku išgauti įspūdingų blakstienų efektą, tad neretai tenka imtis mažos moteriškos gudrybės - dirbtinių blakstienų. 

 

Jei dar nesate įgudusi blakstienų klijavime, labai rekomenduoju pradėti nuo blakstienų kuokšteliais. Kuokštelius galite klijuoti per visą blakstienų ilgį arba galite priklijuoti tik kelis kuokštelius išoriniuose akies kampučiuose ir taip sukurti katės akis primenantį žvilgsnį. 

 

Kiss Ultra Black Double Volume blakstienos kuokšteliais su išskirtine mazgelių technologija suteikia natūralioms blakstienoms daugiau apimties bei sukuria išraiškingų blakstienų efektą. 

 

Galite rinktis ir ne tokias juodas vidutinio ilgio arba trijų ilgių Kiss Premium blakstienas. Jos taip pat suteikia blakstienoms daugiau apimties bei išraiškingumo. Na, o maišant blakstienų ilgius galima išgauti dar natūralesnių blakstienų efektą.

 

Įgudusioms rekomenduoju rinktis ištisines blakstienas, kurios akims suteikia tą tikrąjį wow efektą. Kiss Blowout blakstienos yra lanksčiai, lengvai prisitvirtinančios bei be vargo nuimamos. Užklijuotos jos atrodo be galo įspūdingai, tad jei makiažas ir bus nepavykęs - jos viską išgelbės.

 

Kiss buvo pirmosios blakstienos, kurias išmokau klijuoti, tad rekomenduoju jas tiek įgudusioms, tiek pradedančiosioms. Ištisinės Kiss blakstienos yra be galo lanksčios bei puikiai prisitaikančios prie akies, tad jas prisiklijuosite be didelio vargo. Na, o su kuokšteliais viskas dar lengviau bei paprasčiau - galite reguliuoti jų ilgį, tankį bei kiekį.

 

Su meile,

Viktorija

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.