Apžvalgininkė Rūta: kaip išvalyti ir atgaivinti veido odą namuose?

Kaip išvalyti ir atgaivinti veido odą namų sąlygomis?

Sveikos, mielosios, turbūt jūs, kaip ir aš, svajojate apie švarią ir skaisčią odą? Deja, bet dažnai taip įsisukame į kasdieninių darbų srautą, kad pamirštame apie tinkamą odos priežiūrą. Šį kartą aš mečiau sau iššūkį ir penkis vakarus iš eilės skyriau veido procedūroms su EUROKOS platinamomis kaukėmis. Taigi, dabar skubu pasidalinti su jumis įspūdžiais.

Pradėjau nuo BIOVENE burbulinės veido kaukės (100 ml), prisipažinsiu, tokios tekstūros ir poveikio priemonės dar nesu išbandžiusi, todėl buvo įdomu ir linksma, kuomet, tolygiu sluoksniu padengta veido oda pajuto žaismingą burbuliukų putojimą. Visa lygi masė virto vientisa mažų burbulų mozaika, švelniai dengiančia ir valančia mano ne itin švarią odą. Kaip ir nurodyta instrukcijoje, suputojusią kaukę švelniai masažavau, o po kurio laiko nuploviau švelniai šiltu vandeniu.

Rezultatu likau patenkinta – oda tapo kur kas švaresnė. Platesnės poros išsivalė geriausiai, tad manau, kad skiriant šiai procedūrai pirmas dvi savaites bent kas antrą vakarą, tikrai įmanoma išvalyti ir gilesnes, siauresnes, užsikišusias poras. Kad geriau atsivertų poros, galima švelniai sušildyti veido odą vandeniu, garais ar šiltu kompresu. Tuomet visos valomosios kaukės veiks kur kas efektyviau.

 

 

 

Antrą vakarą nusprendžiau išmėginti L'OREAL PURE CLAY PURITY valomąją molio kaukę (50 ml), kurios sudėtyje yra koalino, montmorilonito ir gasulo molio bei eukalipto aliejaus. Kaukės tekstūra labai miela ir švelni, tarsi sodraus kremo, todėl su malonumu padengiau veido odą, palikdama tik neliestas vietas aplink akis ir lūpas, kaip nurodyta instrukcijoje. Po maždaug dešimties minučių, kaukei nudžiūvus, nuploviau ją drungnu vandeniu. Dar daugiau porų tapo šviesesnės ir švaresnės. Likau patenkinta rezultatu.

 

 

 

 

 

 

Trečią vakarą tęsiau veido valymo procedūras ir pasirinkau MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN CHARCOAL veido kaukę (15 ml). Šią kaukę rekomenduojama naudoti kartą per savaitę. Kadangi mano veido oda mišri ir nėra jautri, todėl skirtingų valomųjų kaukių maratonas jos nesudirgino, priešingai – išvalė nemažą dalį porų. Jeigu jūsų oda yra jautresnė, kaukes naudokite rečiau.

MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN kaukės sudėtyje esanti aktyvioji anglis, riešutų kevalų smulkios dalelės bei kiti ingredientai sudžiūvo ir, po maždaug 25-30 minučių, galėjau sėkmingai, švelniai nulupti nuo veido susidariusią plėvelę. Tokios nulupamos kaukės yra mano mėgstamiausios, nes gerai ištraukia ir išima nešvarumus. Tad ir šį kartą likau patenkinta rezultatu.

 

 

 

 

 

Kiekviena naudota valomoji kaukė davė teigiamą rezultatą, tačiau trijų dienų nepakanka, kad išsivalytų pačios siauriausios ir giliai užsikimšusios poros, ypač jei kasdieninė priežiūra iki tol apsiribojo tik švelniu valymu paprastu ar miceliniu vandeniu ir retkarčiais kokiu pilingu. Jeigu norime, kad oda nuolat būtų sveika ir švari, reikia kasdien kruopščiai valyti per dieną susikaupusius nešvarumus specialiomis priemonėmis bei reguliariai naudoti giluminio valymo kaukes.

Taip pat noriu atkreipti dėmesį, kad po kiekvienos valomosios kaukės pašalinimo, reikėtų sudrėkinti veido odą toniku ar hidrolatu, tuomet padengti tinkamu kremu. Valomosios kaukės kartu su nešvarumais pašalina ir riebalų sluoksnį, todėl oda tampa sausa bei jaučiamas silpnas tempimas.

Ką gi, po valymo vakarų atėjo laikas ir maitinimui, intensyviam drėkinimui bei švelniam stangrinimui.

MITOMO SNAIL + EGF veido kaukė 25 g su sraigių ekstraktu ir EFG (epidermio augimo faktoriumi) sodriai padengė odą drėgnu sluoksniu, kuris išsilaikė net iki kitos dienos. Kaukė yra pagaminta iš specialios medžiagos, prisodrintos serumu, kurią reikia uždėti ant veido. Akims, nosiai ir burnai yra paliktos iškirptos ertmės. Po 25 minučių, nuėmusi kaukę, serumą įmasažavau į odą. Tiesą sakant, net po daugiau nei paros oda vis dar buvo švelni ir natūraliai drėgna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOMENTS4ME ANTI - AGE LIFTING veido kaukė 16 g su bioceliulioze ir drėkinamąja hialurono rūgštimi yra pagaminta iš medžiagos, kaukės formos, kaip ir MITOMO SNAIL+EGF. Ją laikiau ant veido beveik 15 minučių, nuėmusi įmasažavau į odą. Džiūdama kaukė švelniai sutraukė ir sustangrino odą. Man, asmeniškai, šis pojūtis ne toks malonus, kaip kaukės su sraigių ekstraktu, bet taip veikia daugelis priešraukšlinių priemonių. Kadangi man jau seniai nebe 20 metų, todėl odos stangrinimo priemones tenka naudoti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Asmeninis patarimas: kiekvieną vakarą valykite veido odą su jūsų odos tipui skirtomis priemonėmis – miceliniu vandeniu, pieneliu, šiek tiek rečiau su šveitikliu, kaukėmis. Naudokite kremus, tonikus ar hidrolatus, nesistenkite per daug išsausinti riebios odos, nes ji kaip pašėlusi ims dar daugiau išskirti riebalus. Išlaikykite balansą. O svarbiausia – skirkite laiko sau ir kūnui, tiesiog tai turi tapti įpročiu, antraip nebus norimų rezultatų.

Su vasariškais linkėjimais,

Rūta Steponavičienė

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.