Apžvalgininkė Milda apie CLINIANS veido kremus

Praeidama pro veido priežiūros produktų lentynas visada užmesdavau akį į šią liniją, tačiau tuo pačiu ir pritrūkdavau drąsos kažką įsigyti – mano mąstymas visada buvo toks, kad už gerą veido kremą verta mokėti daug daugiau, todėl ir produktus rinkdavausi kiek kito kainų diapazono, tačiau turėjusi galimybę išbandyti ganėtinai pigius (visi jie kartu sudėjus kainuoja panašiai tiek, kiek aš ryždavausi mokėti už vieną produktą) produktus, šiek tiek suabejojau, ar man tikrai tiks ir patiks? Tačiau jau po keletos savaičių turiu susidariusi nuomonę ir ja noriu pasidalinti su jumis, apie du produktus – ANTIPOLLUTION ILLUMINATING & PROTECTIVEHYDRA PLUS MOISTURIZING veido kremus.

Clinians HYDRA PLUS MOISTURIZING drėkinamasis veido kremas:

Pardavėjo aprašymas: drėkinamasis veido kremas skirtas normaliai ir mišriai, bet kokio amžiaus odai prižiūrėti. Drėkinamasis kremas atgaivina odą, palaiko būtiną odos drėgmės kiekį. Alavijų lapų syvai ir alantoinas geba išlaikyti reikiamą drėgmės kiekį. Inositolis palaiko odos elastingumą. Akvamarinas atgaivina odą. Cukraus darinys sukuria nematomą apsauginę plėvelę, kuri saugo odą nuo drėgmės praradimo. Neriebus lengvos tekstūros kremas teikia odai aksomo švelnumo ir greitai įsigeria. Priemonę tinka naudoti kaip makiažo pagrindą. Jūsų oda taps sudrėkinta, gaivi ir švelni.

Sudėtyje yra: alavijų lapų syvų, alantoino, inositolio, akvamarino, cukraus darinio.

Naudojimas: kiekvieną rytą ir vakarą tepkite švarią ir sausą veido ir kaklo odą. Švelniai masažuokite, kol kremas įsigers į odą.

Nuomonė: Pradėsiu kaip visada, nuo kvapo. Man labai patinka tiek šio, tiek visų kitų šios firmos kremų, kuriuos teko išbandyti, kvapas. Kreme jį apibūdinčiau kaip švelnų, alavijinį, visiškai neįkyrų. Tai buvo kremas, dėl kurio šiek tiek dvejojau, nes stipriai bijojau (kažkodėl pasąmoningai maniau), kad mane išbers. Tačiau net ir naudojant ilgiau papildomo bėrimo nepastebėjau, taip pat sakyčiau, kad jaučiasi ant odos be galo lengvas, greit įsigeria ir oda atrodo kone matinė, kas mane nustebino, tačiau tuo pačiu metu tikrai jaučiasi stiprus drėkinimas. Taip pat dėl dimetikono (silikono) sudėtyje šį kremą galima išbandyti ir kaip bazę makiažui, tačiau to neišbandžiau, nes esu priklausoma nuo makiažo bazės ant drėkinamojo kremo.

Žinau, kad šis produktas tiks man ir rudeniop, kai odai reikės dar daugiau drėkinimo. Vienintelis didesnis minusas man yra pakuotė, kuri nors ir atrodo prabangiai, nes yra stiklinė ir ganėtinai sunki, tačiau mane erzina tas kabinimas pirštais. Tad jei parduotuvėse atsirastų tokių priedų kaip mentelės kremams, tikrai būčiau kone pirma eilėje jiems įsigyti.

Reguliari kaina: 12,95 EUR, už 50 ml, įsigyti galite čia.

 

Clinians ANTIPOLLUTION ILLUMINATING & PROTECTIVE veido kremas:

Pardavėjo aprašymas: skaistinamasis apsauginis kremas apsaugo odą nuo žalingo oro taršos ir miesto streso poveikio. Jis suteikia odai skaistumo, suvienodina odos atspalvį. Kremo sudėtis papildyta veikliosiomis medžiagomis, kurios palaiko būtiną odos drėkinimą, apsaugo odą nuo žalos, kurią sukelia teršalai. Imbierų šaknų ekstraktas gerina veido odos tonusą, padeda paslėpti odos netobulumus. Vitaminas C apsaugo nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio. SPF15 apsaugo nuo žalingo UVA ir UVB spindulių poveikio. Lengvos tekstūros, šilko švelnumo kremas greitai įsigeria į odą. Kremas subtiliai pakvėpina citrusinių vaisių kvapu. Jūsų oda taps sudrėkinta, apsaugota ir skaistesnė. Dėka reguliaraus kremo naudojimo odos netobulumai tampa mažiau pastebimi, o veido odos atspalvis tampa tolygesnis ir vis labiau švytintis.

Sudėtyje yra: imbierų šaknų ekstrakto, vitamino C.

Naudojimas: kiekvieną ryta ir vakarą tepkite kremu švarią veido ir kaklo odą. Švelniai masažuokite, kol kremas įsigers į odą.

Nuomonė: Kai rinkausi kremus, šis produktas buvo pirmasis mano pasirinkimas, nes ilgą laiką norėjau kremo su šiokiu tokiu SPF ir nedidele apsauga nuo saulės, ypač kai šiuo metu praktiškai nenešioju makiažo. Nors ir aprašomas kaip turintis medžiagų palaikyti odos drėgmei, tačiau galbūt ne tiek, kiek aš esu pratusi ar norėčiau, todėl kol bandžiau šį kremą, ant jo viršaus dar tepdavau kitą, drėkinantį produktą. Tepant atvirkštine tvarka (drėkinamasis, tada šis), viršutinis produktas ima šiek tiek "veltis" ir galiausiai nusitrina nuo veido. Tačiau naudojant jį vieną, makiažas ant šio produkto dengiasi gražiai ir jaučiasi, kad poros šiek tiek užsipildo. Tad jei nereikia odai daug drėgmės, tada produktas yra pats tas.

Šis kremas taip pat yra tirščiausias ir jį sklaidyti po odą užtruks ilgiausiai. Kadangi drėgmės jame daug nėra todėl oda jam įsigėrus liks matinė. Kvapas labai lengvas apelsinų sumaišytų su apsauginio kremo, bet visai neįkyrus ir greit “pabėgantis“ nuo odos.

Reguliari kaina: 11,95 EUR, už 50 ml, įsigyti galite čia.

Milda iš Mospblog

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.