Apžvalgininkė Jolita: rankų priežiūra rudenį

Net nepajutome, kaip prabėgo nerūpestinga vasara, o į mūsų gyvenimus jau veržiasi niūrus ruduo. Parkus ir takus užkloja švelniai čežančių lapų sluoksnis, valiūkiškai lengvas sukneles keičia stori močiutės megztiniai, galvas puošia ne skrybėlės nuo saulės, o šiltos kepurės, rankas šildo pirštinės. Tačiau norint apsaugoti rankas nuo šalčio – pirštinių neužteks – mūsų  rankų odai reikia intensyvesnės apsaugos, o tuo gali padėti pasirūpinti rankų kremai.

Išbandžiau skirtingus rankų kremus, kurie skiriasi ne tik pakuotės išvaizda, bet ir kvapu, sudėtimi, pojūčiu. Kas mane nustebino – tai, jog kremai, į kuriuos parduotuvių lentynoje  nebūčiau atkreipusi dėmesio – labai patiko!

PALMER’S rankų kremas pasižymi pakankamai aukšta kaina, tačiau jis padeda nuraminti sudirgusią odą, mažina niežulį, pasitepus rankas, kremas įsigeria į odą, bet išlieka jausmas, kad kremas nėra visiškai įsigėręs dėl sudėtyje esančio kakavos sviesto ir vitamino E. Veikliosios medžiagos drėkina ir minkština jautrią sudirgusią odą, palaiko reikiamą drėgmės kiekį. Pasižymi intensyviu kavos kvapu, kuris mano uoslę erzino, tačiau šį kremą vertinu už malonų sviesto švelnumo pojūtį ant rankų.

NATURA SIBERICA  drėkinamasis rankų kremas sužavėjo prekiniu dizainu, kuriame vaizduojami tautiniai Lietuvos raštai. Pasitepus šiuo kremu jaučiamas gaivus žolės kvapas, nes šios serijos priemonės pagamintos tradicinių lietuviškų augalų pagrindu, kuriuose slypi gamtos galia, natūralumas bei ilgametės tradicijos. Kremas yra švelniai žalsvos spalvos ir tai mane šiek tiek nustebino, tačiau tepant rankas spalva pranyksta, o lieka tik gaivus kvapas bei sudrėkinta rankų oda.

EO LAB rankų kremas – kaukė, kuri yra naudinga dėl savo sudėtyje esančių augalinės kilmės medžiagų. Organinis avokado aliejus turi maitinamųjų ir minkštinamųjų savybių, kašmyro baltymai drėkina ir jaunina odą, o pistacijų aliejus saugo nuo išsausėjimo. Pasitepus, kremas lengvai įsigeria, skleidžia gaivų avokadų kvapą, tačiau man jautėsi ir žemuogių aromatas, kuris suteikė kremui vasariško lengvumo. Prekinė kremo išvaizda sukuria natūralumo įvaizdį, nes produktai kuriami natūralių aliejų ir ekstraktų pagrindu bei naudojant naujausios kartos pažangiausias mokslines technologijas.

GLICEMILLE NUTRIENTE rankų kremas kvepia ramunėlėmis, jo sudėtis papildyta glicerinu ir vitaminu E, kurie minkština ir ramina sudirgusią odą. Pasitepus rankas šiuo kremu švelnus ramunėlių kvapas išties ramina, nesunkiai įsigeria į odą bei skleidžia lengvą aromatą.

Vienareikšmiškai teigti, kuris kremas yra geriausias – sudėtinga: visi kremai puikiai drėkina, apsaugo odą nuo šalčio, ilgai išlieka drėkinamasis jų poveikis. Dabar pats metas išsirinkti mylimiausią savo rankų kremą bei apsaugoti rankas nuo žvarbos, juk ne už kalnų ir žiema!