Apžvalgininkė Dorota: depiliacija su BYLY

Visos gerai žinome posakį "Grožis reikalauja aukų". Manau, kad jis puikiai tinka turint omenyje depiliaciją. Tačiau dėl plačios pasiūlos ši procedūra gali būti ne tokia ir skausminga.

Vienas iš neskausmingų būdų yra naudoti depiliacinius kremus, pavyzdžiui BYLY EFFECTIVE & NATURAL ALOE VERA depiliacinis kremas. Šį kremą labai paprasta naudoti - ant švarios depiliuojamos odos reikia paskirstyti kremą ir palaukti 8 minutes. Aš laukiau ilgiau - apie 15 minučių, kad plaukelių šalinimas būtų sklandus. Kremas yra šalinamas mentele, kuri yra pakuotės sudėtyje. Taigi šiuo plaukelių šalinimo būdu tikrai nejausite skausmo, plaukelius pašalinsite greitai ir lengvai, bet plaukeliai ataugs irgi greičiau, kadangi šalinsite juos ne su šaknimis. Šis būdas tinka merginoms, kurios bijo skausmo arba toms, kurių oda yra labai švelni ir jautri. Po depiliacijos patarčiau padrėkinti odą kremu.

 

 

 

 

 

Kitas populiarus, bet skausmingas depiliacijos būdas yra depiliacija vašku. Šis būdas yra skausmingas, tačiau rezultatas išsilaiko žymiai ilgiau - iki poros savaičių. BYLY DEPIL sukūrė depiliacines juosteles, praturtintas ekologiškomis mėtomis ir žaliosios arbatos ekstraktais. Juostelės pašalina plaukelius su šaknimis, dėl to ilgiau galime mėgautis glotnia oda. Pasitaiko, kad ant odos lieka vaško, tam pakuotėje yra specialios servetėlės, kurių pagalba lengviau pašalinti vašką. Po depiliacijos su juostelėmis oda gali parausti, nes yra sudirginta, todėl ją būtina padrėkinti - kūno kremu arba specialiu aliejumi po depiliacijos.

 

 

 

 

 

 

 

Taigi, kurį būdą pasirinkti? Jeigu esate jautri ir bijote skausmo, bet turite laiko depiliacijoms, tada siūlau kremą, o jei nenorite kas kelias dienas atlikti depiliacijos procedūrų, tada siūlau rinktis depiliaciją vašku. Toms, kurios pasirinks vaško depiliaciją, siūlau išbandyti specialų aliejų po depiliacijos - NATURAVERDE BIO. Aliejus nuvalys vaško likučius. Jei Jūsų oda yra išsausėjusi, taip pat galite naudoti aliejų, nes jame yra daugiau veikliųjų medžiagų odai sudrėkinti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tad atraskite sau tinkamą depiliacijos būdą ir būkite gražios!

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.