7beautystories: pasaka kvepiantys atradimai iš COTTAGE

Labas!

Nors vasara po truputį jau baigiasi, naujienos iš Eurokos – niekada :) Mano testavimo skrynelę papildė iki šiol negirdėtas Cottage prekės ženklas, kuris didelį dėmesį skiria prekių paprastumui, originalumui bei aukščiausiai kokybei. Gaminiai išsiskiria ypatingais kvapais, kadangi gamintojai dirba su garsiausiais kvepalų kūrėjais.

Šį kartą turėjau progą išbandyti kelias kūno priežiūros priemones iš Cottage:

- dušo želę;

- dušo želę-vonios putas;

- šveičiamąją dušo želę.

Jei mėgsti saldžius intensyvius kvapus – šis įrašas kaip tik tau ;)

Dušo želė – vonios putos “Smoothie Passion”

Ši dušo želė – tikrų tikriausias pasiflorų glotnutis. Labai lengvos tekstūros, puikiai putoja, o kvepia laaaabai skaniai. Švelniai prausia odą, jos neišsausina. Kaip jautrios ir sausos odos savininkė “approvinu”. Smagu džiaugtis pridrėkinta oda, švelnia it “kūdikio užpakaliukas” :)

Dar? O daaaar šią dušo želę galima naudoti ir kaip vonios putas. How cool is that!?

Dušo želė ir šveičiamoji dušo želė “Le Caramel”

Karamelės mylėtojos, laikykitės! Ši dušo želė taip tobulai įkūnija tą nuostabiai saldų karamelės kvapą, kad norisi ją net valgyti :) Išbandžiau du gaminius to paties kvapo, skiriasi tik tekstūra. Skaidriame buteliuke – šveičiamoji dušo želė, kitame – tiesiog dušo želė. Dėl kvapo tikrai neverta išsiplėsti, nes jis identiškas, skiriasi tekstūra ir paskirtis. Pirmoji – skaidri, lengvos tekstūros, pirmu smuiku groja cukrus. Darbą atlieka puikiai – nušveičia negyvas odos ląsteles, drėkina odą, jos nesausina. Šalia dušo želė, taip pat karamelės kvapo, praturtinta pienu ir oh, yes – be parabenų! Aprašymą pritaikyčiau kaip ir anksčiau aprašytai pasiflorų kvapo priemonei, viskas taip pat, tik kvepia karamele :)

Kam aktualu - yra ir mažesnių talpų buteliukai, kas labai praverčia kelionėse ;)

Tiesa, nusiprausus kvapas lieka ant odos, tad, jei tavo nosytė labai jautri, gali kilti ir nedidelis vidinis konfliktas :)

Ar rekomenduoju? TAIP. Kainos nėra didelės, o kokybė išties puiki.

Vis dar vasariški linkėjimai,

Lina iš 7beautystories

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.