THE SKIN HOUSE WRINKLE SNAIL SYSTEM veido kremas, 100 ml

Prekės kodas: 8809080821176
 • 24,90 €
 • 19,92 €
 • -20%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  THE SKIN HOUSE WRINKLE SNAIL SYSTEM
  veido kremas skirtas gyvybingumą praradusiai, brandžiai odai prižiūrėti.
   
  Kremas su sraigių sekreto ekstraktu skatina odos ląstelių atkūrimą. Jis gerina odos standumą ir elastingumą, odos būklę. Priemonė pasižymi maitinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis.
   
  Sudėtyje yra
  Filtruoto skysto sraigių ekstrakto, adenozino.
   
  Naudojimas
  Šį kremą galima naudoti keliais būdais.
  1. Naudokite prieš nakties miegą (paskutinis odos priežiūros žingsnis), tepkite kremu švarią odą.
  2. Naudokite kaip želę jautriai odai prižiūrėti. Tepkite reikiamu kiekiu nupraustą, skysčiu (toniku) nuvalytą odą. Švelniais judesiais įmasažuokite želę į švarią odą.
  3. Naudokite kaip maitinamąją ir drėkinamąją veido kaukę. Nuvalykite veidą skysčius (toniku), tepkite kremu, palikite 15 - 20 minučių, nuplaukite vandeniu.
   
   
  Apie THE SKIN HOUSE
   
  Korėjoje sukurtas THE SKIN HOUSE prekės ženklas siūlo produktus, kurie įkvepia vartotoją gyventi geresnį gyvenimą ir tobulinti savo veido odą. THE SKIN HOUSE gamina aukščiausios kokybės produktus skirdami daug dėmesio tyrimams ir technologijų vystymui. Įmonė naudoja tik geriausius ir natūralius ingredientus iš Amazonės miškų. Prekės ženklas siekia, kad Jūsų oda taptų graži. THE SKIN HOUSE gamyboje panaikina visus nereikalingus kaštus, kurie padidintų prekės kainą, todėl išlaikoma prieinama kaina aukštos kokybės prekei.

Aktualu kasdienai