L'OREAL TRUE MATCH paakių maskuojamasis kremas

Prekės kodas:
 • 12,99 €
 • 9,74 €
 • -25%
Spalva
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  L'OREAL TRUE MATCH
  paakių maskuojamasis kremas
   
  Šis kremas yra švelnus, drėkinamas ir ilgai išsilaikantis. Tai – korektorius su šepetėliu. Veikia dėl 0,5 % * grynos hialurono rūgšties ir geriausios hibridinės formulės 2-in-1 - akių kremo priežiūros ir maskuoklio spindesio. Korektorių lengva naudoti ir jis padeda ištaisyti matomus tamsius apskritimus, paraudimus, spuogus ar kitus odos trūkumus. Oda atrodo sveika ir spindinti dėl turtingos korekcinių pigmentų sudėties ir šviečiančio efekto. Itin drėkinančios formulės ir geriausių pigmentų dėka TRUE MATCH maskuojamoji priemonė suteikia ypač gerai išmaišomą, natūraliai spinduliuojančią dangą, taip pat hidratus, išlygina ir pakartotinai užpildo akių sritis.                                                                                                                     
   
  Naudojimas
  Minkštu šepečiu tepkite formulę tiksliai tose zonose, kurias norėtumėte vizualiai pakoreguoti. Švelniai paskleiskite, kad gautumėte nepriekaištingą išvaizdą.
   
   
  Apie L’ORÉAL PARIS
   
  L’ORÉAL PARIS – pasaulinis lyderis grožio srityje, kurio produkcijos galima rasti 130 šalių, penkiuose žemynuose. Ši kompanija, jau daugiau nei 100 m. kurdama grožio priemones moterims ir vyrams, sėkmingai suderina naujausias technologijas ir aukščiausią kokybę. L’ORÉAL PARIS kompaniją puikiai reprezentuoja visiems puikiai žinomas šūkis – „Nes esu to verta(s)!“

Aktualu kasdienai