Byly Gold depiliacijos priemonės


Pajausk auksu dvelkiančią prabangą…

Jūs – moteris, kuri neabejinga aukso spindesiui, bei glotniai ir švytinčiai odai? Tuomet šis prabangus Byly GOLD pasiūlymas skirtas Jums. Byly GOLD – tai nauja ir unikali Byly Depil depiliacijos priemonių serija, kuri depiliacijai suteikia auksu dvelkiančios prabangos jausmą. Antioksidacinių ir maitinamųjų savybių turinčios aukso dalelės Jūsų odai suteiks švelnumo ir auksinio spindesio. Dar senovės civilizacijoje auksas buvo paklausus dėl savo gydomųjų savybių, todėl naudojant Byly GOLD depiliacijos priemones Jūsų oda bus apsaugota nuo senėjimo. Byly GOLD sudėtyje esančios aukso dalelės stimuliuoja kolageno biosintezę, todėl oda atrodys jaunai, žavingai ir sveikai. Švelni, glotni, švytinti ir jaunai atrodanti oda net 4 savaites – tokį rezultatą Jūs galėsite pasiekti naudodamos Byly GOLD depiliacijos priemones.

byly gold

BYLY Gold – inovatyvūs produktai bet kurios srities depiliacijai – rinkitės iš rutulinio, tepamo vaško bei vaško juostelių ir depiliacinių kremų kūnui ir veidui.

BYLY rutulinis depiliacinis kūno vaškas “Gold”, 100 ml , kaina – 27,90 Lt.

Byly GOLD Jums siūlo namie atlikti depiliaciją, naudojant Byly GOLD rutulinį depiliacinį kūno vašką ergonomiškoje pakuotėje. Ypatinga formulė vaškui leidžia įkaisti mikrobangų krosnelėje per 15 sekundžių. Šis profesionalus depiliacinis kūno vaškas – ideali priemonė, siekiant, jog Jūsų oda išliktų švelni, glotni ir švytinti iki 4 savaičių.

Byly_Gold_professional

BYLY Gold profesionalus depiliacinis kūno vaškas. 300g. – 37,90Lt

Jūsų oda taps švelni lyg šilkas ir prabangi lyg auksas, naudojant depiliacines kūno juosteles Byly GOLD. Juostelių sudėtyje esantis auksas antioksiduoja, ramina ir maitina odą. Kūno depiliacinės juostelės pašalina itin trumpus plaukelius su šaknimis, bei lėtina jų augimą. Nuvalyti, panaikinti, pamaitinti – 3 paprastų žingsnių sistema, padės net ir nuolatos skubančioms ar keliaujančioms moterims greitai ir veiksmingai pašalinti nepageidaujamus plaukelius. Papildomos servetėlės, skirtos naudoti prieš ir po depiliacijos, puikiai pamaitins Jūsų odą.

BYLY depiliacinės veido juostelės “Gold”, (10 vnt) , kaina – 11,90 Lt.

Byly GOLD depiliacinės juostelės skirtos veidui padeda pasiekti ilgiau išliekančių rezultatų – jos ne tik pašalina itin trumpus plaukelius su šaknimis, tačiau ir lėtina jų augimą, o plaukeliai atauga minkštesni, šviesesni bei plonesni. Sudėtyje esančios smulkios gryno aukso dalelės, suteiks Jūsų odai švelnumo ir auksinio spindesio, o papildomos servetėlės, skirtos naudoti prieš ir po depiliacijos – puikiai pamaitins Jūsų odą.

BYLY profesionalus depiliacinis kūno vaškas “Gold”, 300 gr. , kaina – 37,90 Lt.

Unikali depilicinio kūno vaško formulė, kurios sudėtyje yra aukso dalelių, bei vertingųjų mineralų, suteiks Jūsų odai ypatingo švelnumo, glotnumo ir švytėjimo. Prabangi depiliacinio kūno vaško formulė idealiai tinka visų kūno plaukelių depiliacijai, net ir bikini srities.

byly gold

BYLY Gold depiliacinis veido kremas nežaloja odos, ją drėkina. 20ml – 12,49Lt

BYLY drėkinamasis depiliacinis kremas “Gold DUO”, 200 ml , kaina – 28,90 Lt.

Kalcio ir natrio hidroksidai, aukso dulkės, bei kitos depiliacinio kremo sudedamosios dalelės sumažina vandens praradimą, sustiprina odos raginį sluoksnį, bei epidermio apsaugines funkcijas. Ylang Ylang ekstraktas ir ramunėlių aliejus drėkina išsausėjusią odą.

BYLY drėkinamasis depiliacinis veido kremas “Gold DUO”, 20 ml , kaina – 12,49 Lt.

Depiliacinio veido kremo sudedamųjų dalių proporcijos buvo pakeistos atsižvelgiant į tai, jog veido oda yra jautresnė už kūno odą. Kalcio ir natrio hidroksidai, aukso dulkės, bei kitos depiliacinio kremo sudedamosios dalelės sumažina vandens praradimą, sustiprina odos raginį sluoksnį, bei epidermio apsaugines funkcijas.

 


-->